مرکز خرید ویتوریو امانوئل | Vittorio Emanuele II

مرکز خرید ویتوریو امانوئل : میلان شهر مد ایتالیا و مرکز اصلی مد ایتالیا است و معروف‌ترین شرکتهای مد جهان مانند: آرمانی، ورساچه، پرادا، دولچه و گابانا، میو میوو … همچنین کمپانی معروف ری بن در میلان وجود دارد شهر میلان در کنار پاریس، لندن، توکیو و نیویورک بعنوان پایتخت مد در جهان مطرح شده‌است.گرچه شهرهای بزرگ دیگری همچون رم و فلورانس نیز در زمینه مد فعال هستند اما میلان بعنوان شهر مد در سطح ایتالیا شناخته شده‌است.


تبلیغات   

                                 وقت سفارت ایتالیا               بلیط ارزان هواپیما                  وقت ویزا ایتالیا          


 

مرکز خرید ویتوریو امانوئل | Vittorio Emanuele II

مرکز خرید ویتوریو امانوئل

مرکز خرید مرکز خرید ویتوریو امانوئل Galleria Vittorio Emanuele II، قدیمی‌ترین مرکز خرید دنیا و دربردارنده‌ی تنها هتل هفت ستاره‌ی تاییدشده‌ی دنیا یعنی هتل Town House Galleria است. این مرکز، مجموعه‌ای چهار طبقه و طاق‌دار است که در مرکز میلان قرار دارد. این مرکز خرید را به افتخار ویکتور امانوئل دوم، اولین پادشاه پادشاهی ایتالیا نام‌گذاری کرده‌اند. این مجموعه در سال ۱۸۶۲ طراحی شده و معماری به نام Giuseppe Mengoni بین سال‌های ۱۸۶۵ تا ۱۸۷۷ آن را ساخته است.


 + مراکز خرید تفلیس را بیشتر بشناسید

آشنایی با بهترین مراکز خرید استانبول 

خرید در بالی را فراموش نکنید!

آشنایی با مراکز خرید بارسلونا ؛ اسپانیا


این مرکز خرید بزرگ، فقط به خرید و فروش اختصاص ندارد. علاوه بر فروشگاه‌های متعدد و مهم، اینجا محلی برای ملاقات‌ها و دورهمی‌های اهالی میلان است. فروشگاه‌های لوکس برترین برندهای مد، زیورآلات، کتاب و آثار هنری در کنار رستوران‌ها و کافه‌های متعدد، یک مجموعه‌ی کامل را برای خرید و گشت و گذار فراهم کرده‌اند.

تعدادی از قدیمی‌ترین رستوران‌ها و فروشگاه‌های میلان در این مجموعه قرار دارند از جمله بیفی کافه (Biffi Caffè) که در سال ۱۸۶۷ پایه‌گذاری شده است.

خرید در پاتایا و راهنمای مراکز آن 

خرید در رم و راهنمای مراکز خرید آن 

لذت خرید در مارینایی ، سنگاپور را تجربه کنید

آشنایی با مراکز خرید متنوع مسکو 

 

بارگذاری در راهنمای مراکز خرید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *