تجربه ای لوکس از   تور استانبول  همراه با ایوار


خرید تور

خرید تور خارجی و داخلی و تور لحظه آخری

آیا شما هم قصد سفر کردن دارید در وب سایت مجله گردشگری تاپ تراول تصمیم گرفته ایم که بهترین تور ها را به شما معرفی کنیم پس اگر قصد خرید تور خارجی یا تور داخلی را دارید و یا به دنبال تور ارزان یا تور لحظه آخری می گردید مطالب این سایت را از دست ندهید

در این بخش با جمع آوری اطلاعات سفر یا همان برنامه سفر چند روز را قزار خواهیم داد تا شما کاربران عزیز این وب سایت بتوانید به راحتی از سفر خود در هنگام خرید تور نهایت لذت را ببرید پس با ما همراه باشید

به غیر اینکه در این بخش بهترین برنامه های سفر را بشما معرفی خواهیم کرد بهترین هتل ها را هم معرفی میکنیم تا بتوانید بهترین در هنگام رزرو هتل و خرید تور بهترین انتخاب را داشته باشید

اصلا تور چیست ؟ 

وقتی صحبت از تور می شود ناخودآگاه ذهنمان به سمت تور ماهی گیری می رود.

از آنجائیکه ماهی سرمایه اقیانوس ها و دریا های بیکران است! و گوهری است که همه به دنبالش هستند، تور مسافرتی ،تعریفی از دریای بی نظیر و اقیانوس های عظیم دارد و مسافران محترم نیز مرواریدی هستند که می بایست توسط آژانس های مسافرتی هدایت شده و تورهای مسافرتی آنان تنظیم گردد.

استفاده از و مزایای آن:  سفر دسته جمعی ، آشنائی اعضای گروه با یکدیگر، کسب اطلاعات مفید و آشنا شدن با مکان های دیدنی، تاریخی،کشاورزی،زیارتی و غیره. بعضاً اتفاقات بسیار خوب در تورها رقم می خورد که باعث خیر و شادی گردیده. در تورها بر اثر آشنا شدن مسافران با یکدیگر ارتباطات دوستی، کاری و تجاری ها متعددی رخ داده است.

استفاده از تور،بهترین راه سفر و خیالی آسوده، برای هر مسافر است.

آژانس های مسافرتی و هوایی با ایجاد تورهای تفریحی،زیارتی،سیاحتی،فرهنگی و هنری،تجاری،ورزشی،آموزشی،نمایشگاهی،پزشکی و غیره امکانی را بوجود آورده اند تا مردم به راحتی سفر نمایند.
تورها شامل چه خدماتی می باشند؟
تورها خدماتی چون: اخذ بلیط و ویزا، رزرو هتل ،برنامه سفر ،بیمه مسافرتی،ترانسفر از فرودگاه به هتل و بلعکس،گشت های مشخص شده و سایر خدمات که (غالباً به نحوه قرارداد بین آژانس های مسافرتی و هوایی دو کشور مبدا و مقصد مربوط می گردد) را دارا می باشند. تورها به دو دسته تقسیم می شوند.

1-تورهای گروهی (بسته).

2-تورهای انفرادی (باز).

تور

تعریف تورهای گروهی: این دست تورهای تفریحی ، طوری طراحی می شوند که: آژانس مسافرتی و هوایی، برای تاریخ مشخصی با توجه به تعداد صندلی پرواز خریداری نموده، گروهی معدود را ثبت نام کرده و برنامه سفر آنان را تنظیم می نمایند. اغلب در چنین حالتی تمام گروه از مبدا به همراه راهنمای تور به کشور مقصد سفر نموده و باز می گردند.

تعریف تورهای انفرادی: این تورها که حجم بالائی از مسافران را تشکیل می دهند، اغلب از آژانس های مسافرتی گوناگون، تورها خریداری می شوند و تمام مسافران با یک پرواز از قبل تعیین شده به سوی مقصد پرواز می نمایند. برنامه سفر و راهنمای تور، این دست تورها در کشور مقصد مشخص می گردد.

تورهای داخلی / تورهای خارجی