تجربه ای لوکس از   تور استانبول  همراه با ایوار
مقالات آموزشی, مهاجرت و اقامت

دریافت تضمینی ویزای استارتاپ کانادا با موسسه رویال اپلای 

اجاره ماشین در دبی تور ترکیه سلام پرواز تور لحظه آخری

دریافت تضمینی ویزای استارتاپ کانادا با موسسه رویال اپلای

همراه رویال اپلای برای برنامه ویزای استارتاپ کانادا درخواست دهید و در کانادا کسب و کار راه اندازی کنید.

برنامه ویزای استارتاپ کانادا یک برنامه دولتی است که از کارآفرینان مهاجر حمایت می کند و آنها را تشویق می کند تا مشاغل خود را در کانادا آغاز کرده و فرصت های شغلی جدیدی در این کشور ایجاد کنند.

دریافت تضمینی ویزای استارتاپ کانادا با موسسه رویال اپلای

در صورت پذیرش درخواست شما ، اقامت دائم دریافت می کنید. معیارهای خاصی وجود دارد که پروژه و موسس باید برای اخذ پذیرش و واجد شرایط بودن در برنامه ویزای استارتاپ کانادا و دریافت نامه پشتیبانی از این برنامه ، رعایت کنند.


 لیدوما    

             | اجاره ویلا در رامسر | اجاره سوئیت در کیش


اقامتگاه بوم گردی

از طریق برنامه استارتاپ کانادا ،رویال اپلای به کارآفرینان مهاجر و صاحبان مشاغل کمک می کند تا با فراهم آوردن بهترین شرایط که با ایجاد دسترسی به بازار کانادا ، کسب و کار آنها را توسعه داده و به آنها کمک کرده و در اخذ ویزای استارتاپ کانادا ، پذیرفته و واجد شرایط شوند ، بهترین فرصت ها را می توانید با ویزای استارتاپ کانادا داشته باشید.

از طریق برنامه ویزای استارتاپ کانادا ، رویال اپلای همچنین به صاحبان مشاغل مهاجر کمک می کند تا در کانادا مشاغل خود را راه اندازی کنند و فرصت های تجاری جدیدی را در بازار کانادا بیابند تا در برنامه ویزای استارتاپ کانادا واجد شرایط شوند و نامه حمایتی دریافت کنند.

گروه مهاجرتی رویال اپلای می داند که اکثر کارآفرینان و صاحبان مشاغل مهاجر هنگام ورود به یک کشور جدید با چالش های بزرگی روبرو می شوند ، به ویژه اگر آنها در حال توسعه تجارت خود در آنجا هستند یا قصد راه اندازی یک بیزنس جدید را دارند. بنابراین ، ما برنامه استارتاپ کانادا  را برای حمایت و کمک به کارآفرینان مهاجر در افزایش شانس واجد شرایط بودن در برنامه ویزای استارتاپ کانادا و دریافت نامه پشتیبانی از برنامه ویزای راه اندازی کانادا ، ایجاد کردیم.

دریافت تضمینی ویزای استارتاپ کانادا با موسسه رویال اپلای

الزامات برنامه استارتاپ کانادا

 • داشتن یک کسب و کار نوآورانه موجود یا یک ایده تجاری که توسط یک سازمان تعیین شده پشتیبانی می شود .
 • تسلط به زبان انگلیسی (آیلتس 5)
 • بررسی کیفری و امنیتی ، مجوز پزشکی
 • بودجه کافی برای اقامت در کانادا داشته باشید.
 • معیارهای ارزیابی مشاغل
 • ایده تجاری نوآورانه
 • ایجاد شغل برای کانادایی ها
 • امکان رقابت در مقیاس جهانی

چرا برنامه ویزای راه اندازی بهترین انتخاب تجاری شما است

 • حداکثر 5 صاحب مشاغل با خانواده می توانند اقامت دائم کانادا را دریافت کنند
 • قبل از اخذ اقامت ، می توانید یک کسب و کار در کانادا ثبت کنید
 • نیازی به کار یا تجربه مدیریتی خاصی نیست
 • هیچ مقدار سرمایه گذاری مشخصی وجود ندارد و سرمایه گذاری می تواند توسط چندین متقاضی در یک تجارت تقسیم شود
 • توانایی برقراری ارتباط به زبان انگلیسی یا فرانسه مهم است ، اما تسلط به آن الزامی نیست
 • به استثنای کبک ، متقاضیان می توانند زندگی و شروع تجارت خود را در هر نقطه از کانادا انتخاب کنند
 • متقاضیان می توانند برای تسریع مهاجرت خود به کانادا ، از مجوز کار استفاده کنند
 • متقاضی و همه افراد وابسته اقامت دائم کانادا را دریافت می کنند
 • پردازش سریع فدرال کانادا

مزایای ویزای استارتاپ کانادا

گروه مهاجرتی رویال اپلای به شما کمک می کند تا با راه اندازی کسب و کار خود در کانادا بهترین راه های مهاجرت به کانادا را بیابید.ما شما را با شرکت ها و افرادی در کانادا مرتبط می کنیم که در سهولت سفر شما و افزایش شانس پذیرش و صلاحیت در کانادا کمک خواهند کرد. برنامه ویزای استارتاپ کانادا ، دریافت نامه پشتیبانی و اخذ اقامت دائم کانادا را می توانید با رویال اپلای تجربه کنید.

ما ابزارها و پایه های مناسبی را در اختیار شما قرار می دهیم که به شما کمک می کند تا کسب و کار خود را شروع کرده و فرصت های جدیدی را در بازار کانادا پیدا کنید تا بتوانید در برنامه ویزای استارتاپ کانادا واجد شرایط و پذیرفته شوید.

ما کارآفرینان مهاجر را با سرمایه گذاران در کانادا متصل می کنیم تا به آنها در ایجاد روابط تجاری قوی کمک کرده و روند پذیرش و واجد شرایط بودن برای برنامه ویزای استارتاپ کانادا و دریافت نامه پشتیبانی مورد نیاز را تسهیل کنیم. ما به کسانی که مایل به راه اندازی کسب و کار در کانادا هستند یا در حال حاضر مشاغل دارند و می خواهند در بازار کانادا گسترش یابند ، کمک می کنیم. اینها برخی از خدماتی است که رویال اپلای می تواند برای کارآفرینان مهاجر علاقه مند به برنامه ویزای استارتاپ کانادا و دریافت نامه پشتیبانی ازاین برنامه کانادا ارائه دهد.

تطبیق کارآفرینان مهاجر با سازمان تعیین شده برای دریافت نامه پشتیبانی از برنامه استارتاپ  کانادا

رویال اپلای با برخی از این سازمانهای کانادایی تعیین شده در کانادا همکاری کرده است. ما می توانیم به شما در بهبود اسناد/داده های خود برای افزایش شانس پذیرش در برنامه های ویزای استارتاپ کانادا کمک کنیم. ما همچنین می توانیم شما را با این سازمان ها آشنا کرده و در اخذ صلاحیت نامه حمایتی در یکی از برنامه های ویزای استارتاپ کانادا و افزایش شانس خود برای اخذ اقامت دائم کانادا به شما کمک کنیم.

یافتن بنیانگذاران/شرکای مناسب برای کمک به کارآفرینان مهاجر برای شروع و توسعه مشاغل در کانادا

اگر شما یک کارآفرین (مهاجر) هستید که به دلیل نداشتن تخصص فنی یا تجاری در مورد راه اندازی یک کسب و کار مطمئن نیستید ، رویال اپلای می تواند به شما در یافتن شریک تجاری مناسب برای شروع و/یا توسعه کسب و کار شما در بازار کانادا کمک کند.

اگر به دنبال فرصت های رشد در بازار کانادا هستید یا سعی می کنید به کانادا بروید و در یکی از برنامه های ویزای استارتاپ کانادا پذیرفته شوید ، ما همچنین می توانیم شرکای توسعه تجارت شما باشیم و به کسب و کار شما در ورود به بازار کانادا کمک کنیم تا مورد قبول واقع شود. ما خدمات فروش و بازاریابی را در بازار هدف ارائه می دهیم و می توانیم ارتباطات ارزشمندی را در بازار کانادا به شما معرفی کنیم.

دسترسی آسان برای کارآفرینان مهاجر و صاحبان مشاغل به بازار کانادا

اگرچه رقابت برای ورود به بازار کانادا و ایجاد یک تجارت در حال افزایش است ، اما کانادا به یکی از محبوب ترین مقاصد تجاری برای کارآفرینان مهاجر و صاحبان مشاغل تبدیل می شود.

با کمک شبکه بزرگ سرمایه گذاران ، شرکا و نمایندگان ما در کانادا و از طریق تیم بازاریابی ما ، استراتژی های مناسبی را در اختیار شما قرار می دهیم که به شما کمک می کند دسترسی بهتری به بازار کانادا داشته باشید و شرایط را برای راه اندازی کسب و کار آماده کنید.

دریافت تضمینی ویزای استارتاپ کانادا با موسسه رویال اپلای

ارائه خدمات راهنمایی برای کارآفرینان مهاجر در کانادا

از آنجا که ممکن است برای کارآفرینان مهاجر ایجاد مشاغل خود در یک بازار خارجی به ویژه در کانادا ، جایی که رقابت همیشه در آستانه رقابت است ، بسیار چالش برانگیز باشد ، داشتن یک مربی تجاری خوب که دانش و تخصص تجاری را به شما ارائه می دهد ، ضروری است.رویال اپلای دارای شبکه ای از مربیان تجاری است که در کانادا واقع شده اند. ما شما را با مربی (های) مناسب در کانادا مطابقت می دهیم که می تواند شکاف ها را شناسایی کرده و راهنمایی های مناسبی را به شما ارائه دهد تا شانس خود را برای راه اندازی یک کسب و کار موفق در کانادا افزایش داده و به نوبه خود شانس صلاحیت شما را برای دریافت یک نامه حمایتی برای پذیرش و واجد شرایط بودن در یکی از برنامه های ویزای استارتاپ  کانادا به حداکثر برساند.

بررسی مطالبی که برای سازمان تعیین شده در کانادا ارسال می شود

ناگفته نماند که داشتن اسناد و مدارک با کیفیت بالا (طرح تجاری ، عرشه زمین و پیش بینی مالی) یک بخش ضروری برای پذیرش و واجد شرایط بودن در یکی از برنامه های ویزای استارتاپ کانادا و دریافت نامه پشتیبانی از یکی از موسسات کانادایی تعیین شده میباشد.

ویزای استارتاپ کانادا یک برنامه مهاجرتی عالی برای کارآفرینان واجد شرایط است که مایل به شروع یک تجارت جدید یا توسعه یک تجارت فعلی در کانادا هستند. متقاضیانی که پذیرفته می شوند ، بدون قید و شرط اقامت دائم غیرقابل قید و شرط در کانادا را بر اساس قصد خود برای ایجاد یک تجارت در کانادا دریافت می کنند. این مانند برخی از برنامه های تجاری نیست ، جایی که ویزای موقت صادر می شود. با استفاده از این برنامه ، ویزا برای تمام اعضای خانواده دائمی و غیرقابل برگشت است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص استارتاپ های کانادا می توانید با کارشناسان ارشد و مشاورین رویال اپلای در ارتباط باشید و یا با تکمیل فرم ارزیابی انلاین رویال اپلای مشاوره دریافت کنید.


   تبلیغات    

                 تور کیش


مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *