خرید بلیط هواپیما

پارک علمی پروفسور بازیما مشهد

در این مقاله از معرفی جاهای دیدنی ایران یکی از جاذبه های بسیار زیبای مشهد یعنی پارک علمی پروفسور بازیما را به شما معرفی خواهیم کرد. این پارک به عنوان اولین پارک موضوعی ایران شناخته می شود. در ادامه با تاپ تراول همراه باشید…


  تبلیغات   

          | محل تبلیغ متنی  |


پارک علمی پروفسور بازیما اولین و منحصر به فرد ترین پارک موضوعی در کشورمان ایران است این پارک در مساحتی حدود ۲۴۰۰ متر در طبقه چهارم مجتمع وصال واقع در منطقه گردشگری سپاد  مشهد واقع شده است.

پارک علمی پروفسور بازیما به عنوان اولین و منحصر به فرد ترین پارک موضوعی ایران شناخته می شود. این پارک دارای مساحی حدود ۲۴۰۰ متر و در طبقه چهارم مجتمع وصال در منطقه گردشگری سپاد مشهد است. در این پارک شما می توانید سوار بر ماشین زمان شوید و به ابتدای خلفت جهان بروید و سفری پرهیجان را از ابتدای خلقت تا به حال تجربه کنید. با سوار شدن بر زیردریایی اکتشافی سری به دنیای عجیب جانوران زیر دریا خواهیم زد. برای اولین بار در کشور (و سومین بار در دنیا پس از کورپوس هلند و سنگاپور) به همراه پزشک پروفسور بازیما با عبور از داخل دهان یک انسان غول پیکر و سفر درون اندام‌های بدن، به کشف اسرار بدن انسان خواهیم پرداخت. در این پارک از آخرین تکنولوژی‌ها و تکنیک‌های تفریحی، کشف استعداد، افزایش و هدایت هوش هیجانی استفاده شده و سعی شده تا بازدیدکنندگان در حین تفریح و سرگرمی، مطالب علمی و آموزنده‌ای را نیز فراگیرند و خاطره‌ای خوش و ماندگار در اذهان ایجاد شود که موجب تکرار بازدید از مجموعه پروفسور بازیما شود.

مطالب بیشتر بخوانید
آبشار مارگون یاسوج
پارک علمی پروفسور بازیما مشهد
پارک علمی پروفسور بازیما مشهد

بازی‌های پارک پروفسور بازیما نیز در نوع خود منحصر به فرد است به طوری که می‌توان در سیمیلاتور پرواز همچون یک خلبان پرواز روی شهر مقدس مشهد را تجربه کرد. با ژیروسکوپ فضایی تست‌های مقدماتی فضا نوردی و شبه بی وزنی را تجربه کرد. با مریخ نورد بازیما به کاوشگری در سطح مریخ پرداخته و در آسمان نمای خورشیدی (پلانتاریوم) فضای لایتناهی آسمان‌ها را به نظاره بنشینیم و در آکادمی زیست شناسی مانند یک پزشک به تشریح بدن انسان یا قورباغه پرداخته و مانند یک پرستار از تزریق گرفته تا احیاء قلبی را به صورت عملی انجام دهیم و بالاخره دختر خانم‌ها در فضای خصوصی اتاق ربان صورتی از طریق بازی و سرگرمی پاسخ تمام سوالات مربوط به دوران بلوغ (جسمانی و رفتاری) و یا سئوالات مربوط به جنس مونث را خواهند یافت.

پارک علمی پروفسور بازیما مشهد
پارک علمی پروفسور بازیما مشهد

با مراجعه به وبسایت این مجموعه می‌توانید به صورت آنلاین بلیط خریداری کنید تا بتوانید برای بازدید برنامه ریزی کنید به خصوص اگر اهل مشهد نباشید این کار خیلی بهینه است. در این بازیما هم چنین دوره‌های آموزشی برای کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود که می‌توانند طی آن‌ها مطالب علمی را از طریق بازی و سرگرمی بیاموزند.

پارک علمی پروفسور بازیما مشهد
پارک علمی پروفسور بازیما مشهد

آدرس: مشهد، انتهای بلوار خیام شمالی، مجتمع تجاری وصال، طبقه ۴+

ساعات کار: هر روز هفته از ساعت ۹ الی ۲۲


  تبلیغات   

          |  اقامت اروپا


در حال ارسال
نظرات کاربر
4 (1 رای)
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Load More In ایران

دیدگاه خود را ثبت کنید