تجربه ای لوکس از   تور استانبول  همراه با ایوار
ایران, تهرانگردی, راهنمای مراکز خرید

مرکز خرید پالادیوم | یکی از مراکز خرید لوکس تهران 

اجاره ماشین در دبی تور تابستان 1403 تور لحظه آخری

مرکز خرید پالادیوم تهران

در این مقاله از معرفی مراکز تفریحی تهران شما را با مرکز خرید پالادیوم تهران یکی از لوکس ترین مراکز خرید پایتخت در محله زغفرانیه است آشنا خواهیم کرد . پس در ادامه با ما همراه باشید تابیشتر درباره این مرکز خرید بدانید

این مرکز خرید در حال حاضر یکی از معروف ترین و بهترین مراکز خرید تهران بشمار می رود که در محله زعفرانیه قرار دارد.  این مجتمع خرید یکی از مراکز تجاری پایتخت است که لوکس ترین برندهای داخلی و خارجی در آن شعبه دارند. امکان ندارد به این مرکز خرید بروید و بهترین برندها در آن نباشد و در عین حال میتوان گفت یکی از گران ترین مراکز خرید تهران نیز به حساب می آید

ساعت کاری این مجتمع در ایام هفته باهم فرق دارد بطوری که مراکز خرید از ساعت 10 صبح الی 23 فعالیت دارند و واحد های غذایی از ساعت 11 الی 23:30 در روز پنجشنبه و در روزهای دیگر تا ساعت 11 شب فعالیت دارند پس اگر خواستید به این مرکز خرید لوکس تهران سر بزنید حتما برای رفتن این مکان برنامه ریزی کنید تا بتوانید از تمام قسمتهای آن دیدن کنید

مرکز خرید پالادیوم تهران کجاست ؟

برای رفتن به این مجتمع خرید میتوانید از خودروی شخصی، مترو، اتوبوس، تاکسی و… استفاده نمایید که این موضوع کاملا شخصی است و به خود شما بر میگردد، البته ناگفته نماند که در مرکز خرید پلادیوم تهران پارکینگ برای خودروهای شخصی محیا است.

آدرس : پاساژ پالادیوم در محله زعفرانیه تهران ، خیابان مقدس اردبیلی، نبش خیابان عروضی قرار گرفته است.

ساختمان این مرکز خرید خیلی بلند نیست ولی بزرگ است . نمای اصلی ساختمان از قوس های دایره ای با شعاع نسبتا زیاد ساخته شده است به همین خاطر نمیشود نمای ظاهری این ساختمان به یکی از اشکال هندسی تشبیه کرد.  سر درب اصلی پاساژ پالادیوم به شکل یک هلال نصفه طراحی شده و نام این پاساژ بر روی پس زمینه قهوه ای سوخته به رنگ نقره ای نقش بسته است.

مرکز خرید پالادیوم تهران

بیشترین چیزی که توجه اکثر مردم را به خود جلب میکند. تبلیغات برندهای معروف روی دیوار بیرونی بلند پلادیوم است. افتتاح رستوران‌ های جدید یا شعبه جدیدی از نمایندگی یک برند لوکس توسط همین دیوار مرتفع به اطلاع بازدید کنندگان می‌رسد.از طرفی، در طراحی نمای مرکز خرید پالادیوم بیش از هر عنصر دیگری، شیشه‌ های بسیار بزرگ خودنمایی می‌کنند. همین طراحی شیشه‌ ای باعث می‌شود در روزهایی که هوای محله زعفرانیه پاک است انعکاس کوه‌ های شمیرانات بر روی این شیشه‌ ها جلوه‌ ای زیبا به مرکز خرید پالادیوم بدهد.

ساختمان پالادیوم زعفرانیه در زمینی با مساحت تقریبا ۱۰ هزار متر مربع ساخته شده است. این پاساژ از ۱۵۰ واحد اداری و ۱۲۰ واحد خدماتی تشکیل شده است. مجتمع تجاری پالادیوم در ضلع جنوبی ۱۳ طبقه، ضلع شمالی ۱۱ طبقه و در قسمت همکف خود ۶ طبقه دارد.

پروژه ساخت مرکز خرید پالادیوم در اوایل سال ۱۳۸۸ آغاز شد و بعد از ۳ سال یعنی در سال ۱۳۹۱ مراحل ساخت این مرکز خرید لوکس در تهران به پایان رسید.


مقالات بیشتر بخوانید :


 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *