تجربه ای لوکس از   تور استانبول  همراه با ایوار
ترکیه, دیدنی های استانبول

محله آرناووت کوی استانبول 

اجاره ماشین در دبی تور تابستان 1403 تور لحظه آخری

محله آرناووت کوی استانبول

در این مقاله از معرفی جاهای دیدنی ترکیه قصد داریم یکی از محله های بسیار زیبا و معروف استانبول یعنی محله آرناووت کوی استانبول را به شما معرفی کنیم. در ادامه با تاپ تراول همراه باشید…

استانبول در نزد گردشگران ایرانی محبوب ترین شهر کشور ترکیه است. این شهر به علت دیدنی های گوناگون و امکانات رفاهی خوبش همیشه پذیرای توریست های خارجی و داخلی بوده و هست. همه می دانیم که نیمی از این شهر در قاره ی اروپا و نیم دیگرش در قاره ی آسیا واقع شده است به همین خاطر محبوبیتش باز هم بیشتر می شود.

در این مقاله قصد داریم آرناووت کوی را که یکی از محله های بسیار زیبای ترکیه و استانبول است را به شما معرفی کنیم.


 لیدوما    

             | اجاره ویلا در رامسر | اجاره سوئیت در کیش


اقامتگاه بوم گردی

محله آرناووت کوی که بیشتر برای زندگی شبانه اش شناخته گردیده است، یکی دیگر از محله های استانبول است که درست در کنار بسفر قرار دارد. آرناووت کوی به علت عمارت های عثمانی و همچنین رستوران هایی با غذای دریایی نیز معروف است. در صورتی که به این محله بروید، جوان های محلی زیادی را می بینید که در کافه و رستوران ها جمع شده و به گفت و گو مشغول هستند. مثلا می توانید شب ها به خیابان Bebek Arnavutköy بروید و از شب زنده داری های معروف استانبول بهره ببرید. البته در طول روز این می توانید به Arnavutköy رفته و در میان خانه های لوکس و زیبایی که دارد، قدم بزنید.

آرناووت کوی در زبان ترکی ( Arnavutköy ) از محله یا شهرستانهای قسمت اروپایی استانبول می باشد که جمعیتی بالغ بر 300 هزار نفر را دارا می باشد.

محله آرناووت کوی استانبول
محله آرناووت کوی استانبول

در زبان ترکی:

آرناووت به معنی آلبانی

کوئی به معنی محله یا روستا می باشد

این محله بیشتر دارای جمعیت ترکان آلبانیایی می باشد که در این منطقه زندگی می کنند.

علت نامگذاری این منطقه به این اسم نبه علت وجود این جمعیت می باشد.

این محله در کنار محله معروف ببک قرار داره و به خونه های رنگارنگ معروف می باشد.

این محله که بیشتر برای زندگی شبانه اش شناخته گردیده است، یکی دیگر از محله های استانبول است که درست در کنار بسفر قرار دارد.

آرناووت کوی به علت عمارت های عثمانی و همچنین رستوران هایی با غذای دریایی نیز معروف است. در صورتی که به این محله بروید، جوان های محلی زیادی را می بینید که در کافه و رستوران ها جمع شده و به گفت و گو مشغول هستند. مثلا می توانید شب ها به خیابان Bebek Arnavutköy بروید و از شب زنده داری های معروف استانبول بهره ببرید.

البته در طول روز این می توانید به Arnavutköy رفته و در میان خانه های لوکس و زیبایی که دارد، قدم بزنید.

امتیاز مقاله

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *