تجربه ای لوکس از   تور استانبول  همراه با ایوار
ایران, تهرانگردی

چشم اندازی دیدنی تهران بر فراز بام بوکان 

اجاره ماشین در دبی
تور ترکیه سلام پرواز تور لحظه آخری

بام بوکان

در این مقاله از معرفی جاهای تفریحی تهران تصمیم گرفتیم تا شما را با بام بوکان که دارای چشم اندازی زیبا از تهران است آشنا خواهیم کردم. پس اگر به دنبال ارتفاعات اطراف تهران میگردید تا انتهای این مقاله با مجله گردشگری تاپ تراول همراه باشید.

چشم اندازی دیدنی تهران بر فراز بام بوکان

روزهای بهاری و پاییزی، فرصت بسیار مناسبی است برای تهران گردی ، شما به راحتی می توانید یکی از جاهای دیدنی تهران را برای گردش چند ساعته انتخاب کنید. تهران، شهر هزار توی هزار دالان که خواسته یا ناخواسته پذیرای بیش از ۸ میلیون نفر جمعیت ثابت است. ۳ میلیون نفر هم از شهرستان های اطراف تهران مانند کرج، شهریار، رباط کریم، ورامین و قلعه حسن خان به آن می آیند و روزانه بیش از ۵۰۰ هزار مسافر به صورت میانگین وارد آن می شوند. تهران نیز مانند بقیه مناطق وشهرهای ایران دارای مکانها ی تفریحی و جاهای دیدنی بسیار زیبا وجالب است که دراینجا تصمیم گرفیتم تا بام بوکان آشنا کنیم. تهران بزرگ‌ ترین و پرجمعیت‌ ترین شهر ایران و کانون سیاسی، اقتصادی و فرهنگی کشور است؛ به‌ همین دلیل، تمرکز امکانات در تهران بیشتر از سایر شهرها است. بنا بر همین ویژگی، افراد با اهداف مختلفی به این شهر می‌آیند؛ در واقع سفر به تهران دلایل بسیاری می‌تواند داشته باشد؛ از سفر برای تفریح گرفته تا سفر برای استفاده از امکانات درمانی یا شرکت در نمایشگاه‌ها، انجام‌ دادن کارهای اداری، خریدهای عمده و غیره.


 لیدوما    

             | اجاره ویلا در رامسر | اجاره سوئیت در کیش


اقامتگاه بوم گردی

چشم اندازی دیدنی تهران بر فراز بام بوکان

گرچه خیلی وقت است که ساخت‌ و سازهای بسیار، بام بوکان را دستخوش تغییرات کرده، اما باز هم از محبوبیت و زیبایی‌ های آن و منظره دیدنی تهران بر فراز بام بوکان، چیزی کم نمی‌شود. آرامش بام های تهران مثال‌ زدنی است و می‌تواند حال‌ و هوای شما را عوض کند.

تهران در شب با چراغ‌ های نورانی ساختمان‌ ها و برج‌ های بلند و همچنین رفت‌ و آمد ماشین‌ ها، می‌درخشد. این درخشش را می‌ توانید از بام بوکان نظاره‌گر باشید و تهران درخشان را از بالا ببینید.

قبل‌ ها که ساخت‌ و ساز در این منطقه زیاد نبود، نسبت به الان دنج تر و آرام‌ تر بود، ولی این روزها کمی از قبل شلوغ‌ تر است. اگر دوست ندارید در جایی پر از چراغ و نور خلوت کنید، بام بوکان با نور کمی که دارد، بهترین گزینه برای شماست. البته در نظر داشته باشید، این بام برای نشستن و وقت‌گذرانی امکانات اولیه مثل صندلی را هم ندارد. با وجود این بام بوکان هنوز هم ارزش رفتن و دیدن را دارد.


   تبلیغات    

                 تور کیش


مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *