تجربه ای لوکس از   تور استانبول  همراه با ایوار
معرفی تور

تور مجارستان | شرایط اخذ ویزا + هزینه‌ها + نکاتی که باید بدانید! 

اجاره ماشین در دبی
تور تابستان 1403 تور لحظه آخری

تور مجارستان یکی از محبوب‌ ترین مقاصد گردشگری اروپا برای متقاضیان ایرانی می‌باشد. از دلایل محبوبیت تور مجارستان می‌توان به ارزان بودن، شرایط آسان اخذ ویزای مجارستان، برگزاری تور مجارستان به صورت ترکیبی با دیگر کشورهای اروپایی و ارزان بودن هزینه‌های اقامت در این کشور اشاره کرد. ما در این مطلب قصد داریم در مورد شرایط اخذ ویزای مجارستان، نکات مهم وقت سفارت مجارستان، هزینه‌های تور مجارستان و نکات مهم خرید این تور به شما اطلاعاتی ارائه کنیم.

شرایط اخذ ویزای مجارستان ، فقط به صورت گروهی

از مهم ترین شرط اخذ ویزای مجارستان، اقدام به صورت گروهی می‌باشد. شما به هیچ عنوان به صورت انفرادی نمی‌توانید موفق به اخذ ویزای مجارستان شوید.  شرایط اخذ ویزای مجارستان به شرح زیر می‌باشد.

  1. اقدام به صورت گروهی:

منظور از اقدام به صورت گروهی، اقدام به همراه اعضای خانواده و یا دوستان نمی‌باشد. اقدام به صورت گروهی، در قالب تورهای گروهی مجارستان می‌باشد و حتما باید از سوی آژانس‌های مسافرتی اقدام شود. ویزای انفرادی مجارستان از مهر ماه سال 1397 دیگر امکان پذیر نمی‌باشد.


 لیدوما    

             | اجاره ویلا در رامسر | اجاره سوئیت در کیش


اقامتگاه بوم گردی
  1. تمکن مالی:

می‌توان گفت تمکن مالی یکی از مهم ترین شرایط اخذ ویزای مجارستان می‌باشد. ایده‌آل ترین تمکن مالی ویزای مجارستان برای هر نفر مبلغی حدودا بین 70 تا 100 میلیون تومان می‌باشد. تمکن مالی ویزای مجارستان باید به یورو صادر شود و توسط مدیر شعبه صادر کننده به مهر و امضاء برسد. توجه داشته باشید که تمکن مالی تا 1 هفته پس از صدور معتبر می‌باشد. نکته مهمی که در مورد تمکن مالی به شما نمی‌گویند این است که تا زمان صدور جواب ویزا، به مبلغ تمکن مالی خود دست نزنید! چرا که ممکن است در زمان بررسی مدارک‌تان توسط افسر ویزای مجارستان، شما مبلغی را از حساب خود برداشت کنید و مانده حساب واقعی شما با برگه تمکن مالی ارائه شده مغایرت داشته باشد!

  1. گردش حساب:

منظور از گردش حساب مبالغ ورودی و خروجی از حساب نیست و فقط تعداد تراکنشات اهمیت دارد. هر چه تعداد تراکنشات 3 ماه آخر شما بیشتر باشد، شانس بالاتری برای اخذ ویزای مجارستان خواهید داشت. گردش حساب ویزای مجارستان باید توسط مدیر شعبه صادر کننده به مهر و امضاء برسد و اعتبار آن تا 1 هفته پس از صدور می‌باشد.

نحوه تعیین وقت سفارت مجارستان

قبل از ارائه درخواست ویزای مجارستان، ابتدا باید وقت سفارت تعیین کنید. وقت سفارت مجارستان در ایران توسط کارگزاری VFSGlobal تعیین می‌شود. گرفتن وقت سفارت مجارستان کار بسیار آسانی است و شما خودتان هم می‌توانید این کار را انجام بدهید. اما این نکته را باید در نظر بگیرید که ویزای مجارستان شما به صورت گروهی اقدام می‌شود و شما باید به همراه دیگر اعضای گروه در دفتر کارگزاری ویزای مجارستان حضور داشته باشید. حدودا 7 روز کاری پس از ارائه درخواست وقت سفارت مجارستان می‌توانید در کارگزاری ویزای این کشور حضور داشته باشید. حدودا بین 14 تا 21 روز کاری پس از ارائه مدارک و انگشت نگاری جواب ویزا برای شما صادر می‌شود که برای دریافت آن باید به همراه رسید دریافتی و اصل کارت شناسایی شخصا به دفتر VFSGlobal مراجعه کنید.

هزینه‌های تور مجارستان بر چه اساسی تعیین می‌شود؟

هزینه‌ی تور مجارستان با توجه به پارامتر‌های هتل انتخابی، مدت زمان اقامت در مجارستان، خطوط هوایی، زمان سفر به مجارستان و نرخ روز یورو محاسبه می‌شود. نکته مهمی که در مورد هزینه تور مجارستان به شما گفته نمی‌شود این است که هر چقدر هتل محل اقامت شما به مرکز شهر نزدیک باشد، باید هزینه‌ی بیشتری برای اقامت بپردازید و در صورتی که هتل شما در حومه شهر باشد، هزینه‌ی کمتری برای اقامت پرداخت می‌کنید!

تور مجارستان

نکات مهم خرید تور مجارستان :

  • حدودا بین 1 تا 3 ماه قبل از سفر به مجارستان برای خرید تور اقدام کنید. از این مدت زمان، حدودا 21 روز کاری برای جوابدهی به درخواست ویزا و حدودا 7 روز کاری برای تعیین وقت سفارت در نظر گرفته شده است.
  • دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه مجارستان، سود آژانس‌های مسافرتی و خدمات متفاوت پکیج‌های تور مجارستان می‌باشد. به طور مثال ، در یک پکیج، خدمات تور مجارستان شامل ویزا، بیمه‌ی مسافرتی، بلیط رفت و برگشت هواپیما، رزرو هتل 3 ستاره و تورلیدر فارسی زبان می‌باشد. اما در یک پکیج دیگر، خدمات تور مجارستان شامل ویزا، بیمه‌ی مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 4 ستاره، تورلیدر فارسی زبان، راهنمای محلی، ترانسفر فرودگاهی، پرداخت عوارض خروج از کشور و پرداخت هزینه‌های راننده و انعام کارگران هتل است که به طبع هزینه‌ی این پکیج از پکیج قبلی بیشتر است.
  • تورهای مجارستان فقط به صورت گروهی برگزار می‌شود و زمانی که شما وارد مجارستان می‌شوید، باید پاسپورت خود را به تور لیدر تحویل دهید و زمانی که نیز پاسپورت نداشته باشید، مجاز به بازدید از شهرهای دیگر مجارستان نمی‌باشید.

آژانس مسافرتی نهال گشت مجری تورهای مجارستان در ایران می‌باشد. در صورتی که تمایل دارید به باشگاه مشتریان 45 هزار نفری نهال گشت بپیوندید و از خدمات تور مجارستان بهره‌مند شوید، با شماره تلفن 0261830 تماس بگیرید و یا به سایت NahalGasht.com مراجعه نمائید.


   تبلیغات    

                 تور مسافرتی


امتیاز مقاله

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *