بلیط هواپیما لیدوما تریپ

شادترین کشور آسیا

در این مقاله از وب سایت مجله گردشگری تاپ تراول درباره شادترین کشور آسیا ، سخن خواهیم گفت. در ادامه با تاپ تراول همراه باشید.

سنگاپور بر اساس گزارش سالانه جهانی شادی که توسط سازمان ملل متحد ارائه شده است، به عنوان شادترین کشور آسیا و همچنین به عنوان 26 امین کشور شاد جهان شناخته شده است. در ادامه در مورد آنچه که سنگاپور را شادتر و زندگی در آن را لذتبخش تر از کشورهای آسیایی همسایه کرده است، صحبت خواهیم کرد.

گزارش جهانی شادی رتبه بندی های خود را از طریق سوالاتی با استفاده از ارزیابی عوامل زندگی، تعیین می کند. 6 شاخص کلیدی مورد استفاده عبارتند از تولید ناخالص داخلی، امید به زندگی سالم، آزادی، سخاوت، حمایت اجتماعی و فقدان فساد در هر دو گروه تجارت و دولت. به عنوان کشوری که به خاطر هزینه های بالای زندگی در آن بسیار معروف است، شاید شاد بودن در سنگاپور بیشتر از شیوه زندگی شهروندان به عوامل فرهنگی وابسته است.

شادترین کشور آسیا
شادترین کشور آسیا

لینک های مرتبط:

سفر به سنگاپور و راهنمای جاذبه های آن

تخفیفان

جاذبه های گردشگری رایگان سنگاپور را بشناسید

هزینه سفر به سنگاپور | آشنایی با هزینه سفر به نیویورک آسیایی

یک عنصر متمایز جامعه سنگاپور این است که بسیار متنوع است، جامعه سنگاپوری عمدتا از قومی چینی، مالایی و سرخپوستان تشکیل شده است. سنگاپور همچنین تعداد زیادی از مهاجران را جذب می کند؛ مطالعات نشان می دهد که تقریبا 40 درصد از کل جمعیت آن خارجی هستند. این ترکیب منجر به ایجاد قوی چند فرهنگی در جامعه سنگاپور شده است. یک مطالعه انجام شده در سال 2016 نشان داد که سنگاپوری ها بر زندگی با آرمان های چند فرهنگی و حمایت از ارزش های چند فرهنگی تمرکز می کنند.

شادترین کشور آسیا
شادترین کشور آسیا

لینک های مرتبط:

مطالب بیشتر بخوانید
آشنایی با مراکز خرید سنگاپور

آشنایی با فرودگاه سوپر لوکس چانگی سنگاپور

معرفی هتل های لوکس ارزان سنگاپور

آشنایی با سی آکواریم بزرگ سنگاپور

آشنایی با مراکز خرید سنگاپور

البته، تنوع فرهنگی به طور خودکار به شادی یک جامعه منجر نمی شود؛ دنیای امروز هیچ کمبودی به عنوان نمونه از زمانیکه تنوع ها باعث ایجاد تنش و ناآرامی شدید می شوند، ندارد. با این حال، در سنگاپور، این تنوع، همان چیزی است که شهر بر پایه آن شکل گرفته است  و در نهایت به نظر می رسد که به خوبی در کشور اداره می شوند.

یکی دیگر از عناصر جامعه سنگاپور که تحلیلگران اغلب می گویند که باعث خوشبختی و شادی جامعه است، تاکید سنگاپوری ها بر اهمیت خانواده است. بنیانگذار و نخست وزیر سنگاپور به مدت 31 سال، لی کوان یو، در کتاب خود از جهان سوم به جهان اول، نوشت: “سنگاپور به قدرت و تاثیر و نفوذ خانواده برای منظم نگه داشتن جامعه وابسته است و فرهنگ صرفه جویی، کار سخت، ، تقوا، احترام به بزرگان و تحصیل و یادگیری را حفظ می کند “. اگرچه این ارزشها چند دهه پیش مشخص شد، میراث ماندگار لی کوان یو به این معنی است که بسیاری از سنگاپوری ها همچنان این ارزشها را به عنوان اصول هدایت استفاده می کنند.

شادترین کشور آسیا
شادترین کشور آسیا

تحلیلگران همچنین با مقایسه فاکتورهای مشترک میان برخی از کشورهای دیگر با رتبه بالا در جهان، سعی در کشف راز خوشبختی سنگاپور داشتند. پس از انتشار گزارش سالانه شادی 2017، دن بوتنر، خبرنگار ملی جغرافی، بر اینکه سه کشور از شادترین کشورها از مناطق مختلف جهان چه چیز مشترکی دارند، متمرکز شد. آنچه که او پیدا کرد این بود که مردم کاستاریکا، دانمارک و سنگاپور همه احساس امنیت و حس عمیق هدف داشتن برای آینده را دارند و بهترین عملکرد خود را برای دوری از استرس و افزایش لذت و شادی انجام می دهند.

البته سنگاپور، مانند هر کشور دیگری در جهان کامل نیست. با این وجود این کیفیت ها و ویژگیهایی که سنگاپور را متمایز کرده است می تواند در سراسر جهان عنوان شود و جوامع دیگر نیز این عوامل را فرابگیرند.

مطالب بیشتر بخوانید
دره خزینه کجاست ؟ شگفتی طبیعت ایران

لینک های مرتبط:

۱۰ دلیل شگفت انگیز برای بازدید از سنگاپور | Singapore

بهترین محله ها برای دوستداران غذا در سنگاپور | Singapore

بهترین کارهایی که باید در سنگاپور انجام دهید | Singapore

ویدئویی از شهر زیبای سنگاپور؛   تبلیغات    

                 تور کیش


 • ناهارخوران گرگان بهشتی که هر ایرانی باید ببیند

  معرفی ناهار خوران گرگان | شمال ایران

  معرفی ناهار خوران گرگان | شمال ایران در این مقاله از معرفی دیدنی های گرگان درباره یکی از م…
 • راهنمای سفر به بجنورد

  راهنمای سفر به بجنورد

  راهنمای سفر به بجنورد در این مقاله از وب سایت مجله گردشگری تاپ تراول درباره  راهنمای سفر …
 • جشن آب تایلند

  در جشن آب تایلند شرکت نکنید

  مشهورترین فستیوال های تایلند جشن آب در تایلند است، حال و هوایی که هنگام جشن در تایلند در ت…
Load More In آسیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *