تجربه ای لوکس از   تور استانبول  همراه با ایوار
بارسلونا

به پایین نگاه کنید ! به زیبایی کفپوش های خیره کننده بارسلونا | Barcelona 

اجاره ماشین در دبی تور تابستان 1403 تور لحظه آخری

کفپوش های خیره کننده بارسلونا ، اسپانیا

در این مقاله از وب سایت مجله گردشگری تاپ تراول درباره کفپوش های خیره کننده بارسلونا ، اسپانیا ، سخن خواهیم گفت. در ادامه با تاپ تراول همراه باشید.

بارسلونا پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر بخش خودمختار کاتالونیا و پس از مادرید پرجمعیت‌ترین شهر اسپانیا و مهمترین بندر این کشور است. زبان اسپانیایی پرگویش‌ترین زبان در بارسلونا است . میراث بسیار مهمی در بارسلون است و شمار قابل توجهی از این بناها در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده‌اند.

گاهی اوقات جواهرات گرانبها درست زیر پای شما هستند! یک عکاس داخلی آلمانی، سباستین اراس، یکی از جذاب ترین ویژگی های بارسلونا را کشف کرده است؛ و آن موزاییک ها و کفپوش های بسیار غنی و زیبا و فوق العاده است – حتما به یاد داشته باشید که دفعه بعد که در شهر بارسلونا هستید، به زیر پای خود نگاه کنید.

کفپوش های خیره کننده بارسلونا
کفپوش های خیره کننده بارسلونا

سوالات زیر از سباستین اراس (Sebastian Erras) ، عکاس آلمانی این عکس ها پرسیده شده است؛


 لیدوما    

             | اجاره ویلا در رامسر | اجاره سوئیت در کیش


اقامتگاه بوم گردی

مجموعه عکس های شما از کفپوش های بارسلونا، ادای احترام به برخی از آثار هنری غیر قابل انکار این شهر است. الهام شما برای این تصاویر چه بود؟

من پروژه مشابهی را در اینستاگرام به نام “کفپوش های پاریس” اجرا کرده ام. این کار را در ماه مه سال 2015 آغاز کردم و تا به حال به کاوش و مستند سازی انواع غنی از موزاییک ها و کاشی های پاریس پرداخته ام. این پروژه بازخورد و موفقیت فوق العاده ای داشته است.

کفپوش های خیره کننده بارسلونا
کفپوش های خیره کننده بارسلونا

آیا موزاییک و کفپوشی بوده که بسیار مورد علاقه شما باشد؟

یکی از کفپوش های مورد علاقه من، موزاییک طلایی با تزئینات گل در مقابل هتل رجینا (Regina) در پاریس است.

کفپوش های خیره کننده بارسلونا
کفپوش های خیره کننده بارسلونا

از نظر شما بهترین نکته سفر برای اکتشاف فرهنگی چیست؟

من همیشه از نقاط توریستی بزرگ و شلوغ دوری می کنم و به جای آن قهوه خوردن را در یک منطقه جوان و جدیدتر را ترجیح می دهم. همچنین یک ایده خوب همیشه این است که از مردم محلی بپرسید چه کاری انجام می دهند و کدام محله ها را توصیه می کنند حتما ببینیم. من متوجه شده ام که اغلب اوقات آنها بسیار خوشحال می شوند که محله های جالب و باحال خود را به شما معرفی کنند و بهترین راهنمایی را به کسانی بکنند که از آنها سوال می پرسند.

میتوانید صفحه سباستین را در اینستاگرام دنبال کنید:

@parisianfloors

کفپوش های خیره کننده بارسلونا

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *