تجربه ای لوکس از   تور استانبول  همراه با ایوار
مقالات آموزشی, مهاجرت و اقامت, ویزا

اقامت کانادا از طریق سرمایه‌گذاری 

اجاره ماشین در دبی
تور تابستان 1403 تور لحظه آخری

از جمله پرمتقاضی‌ ترین روش‌ها، به منظور اخذ ویزای کانادا، سرمایه‌گذاری در این کشور محسوب می‌شود. با توجه به اینکه ایالات متحده یکی از حامیان اصلی کانادا به شمار می‌آید، مهاجرت دائمی به کانادا، طرفداران زیادی دارد. اگر شما هم قصد اخذ اقامت کانادا از طریق سرمایه‌‌گذاری را دارید، باید بدانید که دولت و سازمان‌های مربوطه در این کشور، شرایط و زمینه‌های ویژه‌ای برای این مورد تدارک دیده‌اند. موسسه مهاجرتی ایران کانادا، تمامی اطلاعات لازم در خصوص شرایط مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‌گذاری را در اختیار شما قرار می‌دهد.

برای اینکه بتوانید سرمایه‌گذاری در کانادا را از مسیر مناسب و قانونی طی کنید، باید ویزای کارآفرینی و سرمایه‌گذاری کانادا این کشور را دریافت نمایید. در این مقاله اطلاعات جامعی در مورد شرایط و مدارک مورد نیاز جهت اخذ در اختیار شما قرار دهیم. هم‌چنین بهترین روش سرمایه‌گذاری درکانادا را به شما معرفی می‌کنیم، تا در کوتاه‌ترین مدت به بیشترین میزان درآمد از طریق سرمایه‌گذاری در این کشور برسید.

اقامت کانادا از طریق سرمایه‌گذاری

ویزای سرمایه‌گذاری کانادا

کشور کانادا، دارای ذخایر غنی‌ و باکیفیتی از منابع طبیعی جهان مانند نفت، فلزات و چوب است. دولت کانادا در سال‌های اخیر، از طریق برنامه‌ریزی دقیق و فراهم‌کردن بسترهای مناسب و هوشمندانه، توانسته، علاوه بر پذیرش افراد خارجی جهت روند بهبود جمعیت کشور، سرمایه‌گذاری در این کشور را رونق بخشد. طبق تحقیقات، کانادا در پذیرش افراد مهاجر، جزو 10 کشور برتر جهان است؛ از طرفی شرایط مهاجرت به این کشور در قیاس با دیگر کشورها، ساده‌تر و آسان‌تر است.


 لیدوما    

             | اجاره ویلا در رامسر | اجاره سوئیت در کیش


اقامتگاه بوم گردی

اقامت کانادا از طریق سرمایه‌گذاری

به منظور دریافت ویزای سرمایه‌گذاری کانادا چندین راه وجود دارد که به آن‌ها اشاره نموده‌ایم:

 • دریافت ویزای سرمایه‌گذاری کانادا از طریق سرمایهگذاری در یکی از استان‌های این کشور

هم‌اکنون شما می‌توانید با انجام فعالیت‌های لازم، ویزای سرمایه‌گذاری کانادا را در یکی از استان‌های مهاجرپذیر، دریافت کنید. استان‌هایی مانند کبک، بریتیش کلمبیا، نیوبرانزویک و پرینس‌ادوارد بهترین گزینه‌ها برای شما در این مورد محسوب می‌شوند که پتانسیل بالایی هم دارند. برای اخذ ویزای سرمایه‌گذاری در کانادا، می‌توانید از خدمات استفاده کنید.

 • دریافت ویزای سرمایه‌گذاری کانادا از طریق استارتاپ

همانطور که می‌دانید بازار کشور کانادا در زمینه‌های مختلف رونق دارد و از به‌روزترین تکنولوژی‌ها برای ساخت محصولات مختلف در این کشور استفاده می‌شود. بنابراین راه‌اندازی استارتاپ و ارائه ایده‌های نوین و جدید، از دیگر راه‌های اخذ ویزای سرمایه‌گذاری در کانادا محسوب می‌شوند. کشور کانادا، از نظر راه‌اندازی کسب ‌و کارهای جدید، رتبه سوم را در دنیا به خود اختصاص داده‌است؛ بنابراین شما می‌توانید، اقدامات لازم برای اخذ ویزای سرمایه‌گذاری در کانادا و اقامت دائم در این کشور را، با راه‌اندازی کسب و کار جدید انجام دهید. به منظور اطلاع از نیازهای فعلی بازار کانادا و مباحث مربوط به حوزه کسب و کار، می‌توانید از مشاوره موسسه ایران کانادا بهره‌مند شوید.

علاوه بر روش‌های ذکرشده، راه‌های دیگری هم برای اخذ ویزای سرمایه‌گذاری کانادا وجود دارند که در ادامه آن‌ها را معرفی می‌کنیم:

 • دریافت ویزای سرمایه‌گذاری کانادا از طریق ایجاد خوداشتغالی
 • دریافت ویزای سرمایه‌گذاری کانادا از طریق ثبت شرکت
 • دریافت ویزای سرمایه‌گذاری کانادا به وسیله خرید بیزینس

شرایط اخذ ویزای سرمایه‌گذاری کانادا

هر یک از روش‌هایی که در بالا به آن اشاره نمودیم، شرایط و ویژگی‌هایی دارند؛ در ادامه به بررسی این شرایط می‌پردازیم.

· شرایط اخذ ویزای سرمایه‌گذاری کانادا از طریق استارتاپ

در این مورد، ابتدا باید ثابت کنید، برای بهبود بازار کار کانادا، خلاقیت، نوآوری و ایده‌های جدیدی در ذهن خود دارید که می‌توانید آن‌ها را به بهترین شکل پیاده‌سازی نمایید. هم‌چنین طرح تجاری شما می‌بایست از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه بوده و در آینده برای شهروندان کانادایی اشتغال‌آفرینی کند.

اقامت کانادا از طریق سرمایه‌گذاری

· شرایط اخذ ویزای سرمایه‌گذاری در کانادا از طریق سرمایه‌گذاری در استان‌ها

البته ممکن است شرایط سرمایه‌گذاری در هر استان با استان‌های دیگر متفاوت باشد، اما شرایط عمومی که در این روش وجود دارد، عبارتند از:

 • سرمایه‌گذاری حتما باید در حوزه مرتبط با رشته تحصیلی و مهارت‌های شغلیتان باشد. به منظور سرمایه‌گذاری در بعضی از استان‌ها، کسب نمره بالای آزمون زبان مانند آیلتس هم لازم و ضروری است.
 • به منظور سرمایه‌گذاری از طریق ثبت شرکت، باید بیزینش قوی و مناسبی داشته باشد و یک سرمایه‌گذار معتبر در کانادا انتخاب کنید.

مدارک برای دریافت ویزای سرمایه‌گذاری کانادا

در حالت کلی، به منظور اخذ ویزای سرمایه‌گذاری کانادا به هر روشی، مدارک زیر را باید تهیه کرده و به سازمان‌های ذی‌ربط ارائه کنید.

 • مدارک شناسایی و هویتی خود و خانواده
 • آخرین مدرک تحصیلی
 • مدارک شغلی به منظور درخواست ویزای سرمایه‌گذاری کانادا
 • تکمیل یک فرم اطلاعات شخصی
 • مدارک مالی و ملکی فرد سرپرست و سایر اعضای خانواده به منظور اثبات توانایی در برنامه های سرمایه‌محور کشور کانادا

مدت زمان گرفتن ویزای سرمایه‌گذاری کانادا

همانطور که اشاره کردیم افرادی که متقاضی اخذ ویزای سرمایه‌گذاری کانادا هستند، باید شیوه مناسبی بدین منظور انتخاب کنند. ممکن است در بازه‌های زمانی مختلف، روش‌های بهتر جایگزین یکدیگر شوند؛ به هر حال در هر روش، باید شرایط و مدارک مورد نیاز را داشته باشید تا در روند انجام مراحل مربوط به اخذ ویزا، اختلالی ایجاد نشود. طبق تجربه‌ مشاوران باتجربه موسسه ایران کانادا، حداقل زمانی لازم برای اخذ ویزای سرمایه‌گذاری کانادا، حدود 23 ماه تا دوسال است. بدیهی است که اگر پیگیری امور مربوطه را به مراکزی مهاجرتی مانند موسسه ایران کانادا بسپارید، این زمان برایتان بسیار کمتر خواهدبود.

بهترین سرمایه‌گذاری در کانادا

شاید یکی از دغدغه‌های شما، یافتن بهترین روش برای سرمایه‌گذاری در کشور کانادا باشد. همانطور که اشاره کردیم، روش‌های زیادی به منظور سرمایه‌گذاری در این کشور وجود دارد؛ که بهترین آن‌ها، در ابتدا خرید سهام‌های مختلف و معامله با آن‌ها است. هم‌چنین اگر بتوانید یک ایده نوآورانه و خلاقانه به منظور ایجاد استارتاپ ارائه دهید، سرمایه‌گذاران بسیاری، برای حمایت از ایده شما در این کشور وجود خواهند داشت.

موسسه مهاجرتی ایران کانادا و اخذ سرمایه‌گذاری در کانادا

اگر قبل از اقدام به اخذ ویزای کانادا، از اشخاص یا مجموعه‌هایی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، مشاوره بگیرید، یقینا انتخاب‌های بهتری به شما پیشنهاد خواهد شد. علاوه بر این، با بهره‌مندی از مشاوران مجرب موسسات مهاجرتی، با آسودگی خیال، مراحل دریافت ویزای سرمایه‌گذاری کانادا به راحتی سپری نموده و هر چه سریع‌تر به خواسته‌ها‌ی خود دست پیدا کنید. با دریافت اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه‌گذاری، علاوه بر رفاه در زندگی، می توانید موفقیت‌های شغلی بسیاری را در این کشور به دست آورید.

مشاوران فعال در موسسه ایران کانادا، تجربه زیادی در امر سرمایه‌گذاری در این کشور داشته و به خوبی از شرایط و روش‌های مختلف آگاه هستند. بنابراین در مسیر اخذ ویزای سرمایه‌گذاری کانادا، بهترین انتخاب برای شما، خدمات موسسه ایران کانادا خواهد بود.


   تبلیغات    

                 تور کیش


امتیاز مقاله

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *