خرید بلیط هواپیما

جاهای دیدنی آلمان

در این مقاله از مجله گردشگری تاپ تراول درباره بهترین جاهای دیدنی آلمان سخن خواهیم گفت . پس در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر درباره دیدنی های آلمان بدانید

یکی از کشورهای صنعتی اروپا با مکانهای و جاذبه های بی نظیر گردشگری که به عنوان پربازدیدترین کشور اروپایی از نظر گردشگری می باشد آلمان است این کشور بخاطر داشتن مکانها و جاذبه های تاریخی همیشه مورد توجه گردشگران و مسافران از نقاط مختلف دنیا بوده است و یکی از اصلی ترین مقاصد گردشگری محسوب می شود که بخشی از اقتصاد آلمان از طریق صنعت.گردشگری تامین می شود. با ما در این مقاله همراه باشید.


   تبلیغات    

            | بلیط هواپیما در طاهاگشت |


بهترین جاهای دیدنی آلمان
بهترین جاهای دیدنی آلمان

۵۰۰ سالگی اصلاحات «لوتر» (Luther)

بیش از ۸۰۰ میلیون پروتستان در جهان خود را وارث اصلاحات لوتر می‌دانند. از زمان شروع دهه لوتر در سال ۲۰۰۸، سازمان گردشگری آلمان تصمیم به سرمایه‌گذاری بر روی گردشگری فرهنگی گرفته است. سال ۲۰۱۷ آلمان میزبان نمایشگاه‌های هنری، تورهای فرهنگی، نمایش‌های فرهنگی خواهد بود.

تخفیفان

همچنین ۸ مسیر و مکان ویژه مرتبط با تاریخچه لوتر به بیش از ۳۰ زبان میزبان گردشگران خواهند بود. یکی دیگر از برنامه‌ها، گشتی شامل ۷۰ شهر اروپایی (هر کدام به مدت ۳۶ ساعت) و آشنایی با تاریخچه اصلاحات لوتر در آن مکان‌ها خواهد بود که از نوامبر ۲۰۱۶ تا می ۲۰۱۷ برگزار خواهد شد.

بهترین جاهای دیدنی آلمان
بهترین جاهای دیدنی آلمان

جشنواره «مستند۱۴»

بهترین جاهای دیدنی آلمان
بهترین جاهای دیدنی آلمان

در سال ۲۰۱۷ سازمان گردشگری آلمان بار دیگر مراسم جشنواره «مستند ۱۴» (documenta14) که یکی از معتبرترین رخدادهای جهانی در حوزه هنر می باشد را در شهر «کسل» (Kassel) (۱۰ ژوئن تا ۷ سپتامبر) برگزار می‌کند. این مراسم هر ۵ سال یک بار برگزار خواهد شد.

مطالب بیشتر بخوانید
راهنمای سفر به روسیه و جاذبه های توریستی آن

نمایشگاه بین‌ المللی باغات

یکی دیگر از بزرگ‌ترین رخدادهای سال ۲۰۱۷ برگزاری نمایشگاه بین‌المللی باغات در شهرهای برلین و مارژان خواهد بود (۱۳ آپریل تا ۱۵ اکتبر). نمایشگاه بین‌المللی باغات فرصت خوبی برای فرار از شلوغی شهر و همچنین آشنایی بیشتر با باغ‌های آلمان را به توریست‌ها می‌دهد.

بهترین جاهای دیدنی آلمان
بهترین جاهای دیدنی آلمان

جاده سلطنتی

قلعه «هوهنزولرن» (Hohenzollern) یکی از قدیمی‌ترین قلعه‌های آلمان، جایگاه اجدادی سلطنتیون پروسی و شاهزادگان هوهنزولرن، آخرین بنا در جاده سلطنتی است که بازدید از آن توسط سازمان گردشگری آلمان ممکن شده است. با این بنا تعداد مکان‌های سلطنتی جاده سلطنتی از جمله قلعه‌ها، باغ‌ها، قصر‌ها و یک دژ به ۱۸ می‌رسد.

بهترین جاهای دیدنی آلمان
بهترین جاهای دیدنی آلمان

ماجراجویی کنید

برنامه ماجراجویی که با نام «بدون مانع» (BarrierFree) نیز شناخته می‌شود، یکی از برنامه‌های قابل دسترس برای افراد با مشکلات جسمانی، دید یا هرگونه معلولیت دیگر است که در آلمان قابل دسترسی است.

شما می‌توانید هر گونه برنامه ماجراجویانه مانند اسکی، فرود با طناب، قایقرانی در آب‌های خروشان یا جت اسکی را بدون هیچ محدودیتی در آلمان تجربه کنید، البته اگر ماجراجو باشید!

جاذبه های دیدنی های آلمان در سال ۲۰۱۷

   

| لمینت دندان |   کامپوزیت دندان | ایمپلنت | ارتودنسی |

 • جنگل سیاه آلمان

  جنگل سیاه آلمان

  جنگل سیاه آلمان در این مقاله از معرفی جاهای دیدنی آلمان یکی از جاذبه های بسیار زیبای آلمان…
 • کاخ آخن آلمان

  کاخ آخن آلمان

  کاخ آخن آلمان در این مقاله از قسمت جاهای دیدنی آلمان در مجله گردشگری تاپ تراول در نظر داری…
 • راهنمای سفر مقرون به صرفه به هامبورگ ، آلمان | Hamburg

  راهنمای سفر مقرون به صرفه به هامبورگ در این مقاله از وب سایت مجله گردشگری تاپ تراول درباره…
Load More In آلمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *