تجربه ای لوکس از   تور استانبول  همراه با ایوار
ایران, مازندران

جنگل مه آلود پاسند ، بهشهر | مازندران 

اجاره ماشین در دبی
تور تابستان 1403 تور لحظه آخری

جنگل پاسند

در این مطلب از وب سایت گردشگری تاپ تراول شما را با جنگل پاسند در استان مازندران آشنا خواهیم کرد. در ادامه همراه ما باشید.

مازندران یکی از استان‌ هایی است که از جاذبه های طبیعی فراوان و منحصر به فردی در کشور برخوردار است و سالانه گردشگران زیادی بویژه از میان علاقه مندان به طبیعت گردی به این استان سفر می‌ کنند و از زیبایی های آن لذت می برند. یکی از این جاذبه ها جنگل پاسند است که در شرق مازندران و شهرستان بهشهر واقع شده است.

جنگل پاسند

جنگل مه آلود پاسند سالانه گردشگران زیادی را به سوی خود می کشاند و حتی تورهای گردشگری طی سالهای اخیر با برگزاری تور جنگل مه آلود پاسند از این جنگل و طبیعت سر سبز آن دیدن می کنند و با گرفتن عکس یادگاری در دل جنگل مه آلود خاطره ای زیبا را از خود به یادگار می گذارند .


 لیدوما    

             | اجاره ویلا در رامسر | اجاره سوئیت در کیش


اقامتگاه بوم گردی

جنگل مه آلود پاسند با پوشش گیاهی ناب، وجود گونه های مختلف گیاهی و درختانی که سر به فلک کشیده اند با مه غلیظی که جنگل را فراگرفته نوعی ترس همراه با هیجان را به ادمی تلقین می کند که همچون جلوه های ویژه فیلم های هالیودی انسان فقط می تواند اطراف خود را ببیند و چشم از دیدن مناطق دور عاجز است. این جنگل مه آلود همچون منطقه ای افسانه ای می ماند که ما در کتابها آن را همچون یک خیال خوانده ایم و همیشه آرزو داشتیم روزی به این جنگل سفر کنیم.

جنگل پاسند

این جنگل بکر و دست نخورده مکان خوبی است برای رسیدن به آرامش ، تفریح ،گردش و مهمتر از همه پیاده روی چرا که ادمی با نفس کشیدن در این جنگل عمر دوباره ای می یابد و می تواند بدور از آلودگی هوا نفس بکشد و زندگی بی دغدغه را جور دیگری تجربه کند.

مسیر دسترسی

 برای رسیدن به جنگل مه آلود پاسند شما باید به استان مازندران سفر کنید. سپس با سفر به شرق مازندران به شهرستان بهشهر می رسید که در آن منطقه به روستای پاسند و منطقه بکر و دلنواز پاسند رز می رسید پس از طی سه کیلومتر رانندگی در سمت راست اتوبان در کنار رودخانه پاسند به جنگل مه آلود پاسند با جاذبه های طبیعی فراوان می رسید، که دیدن آن خالی از زیبایی نیست.

جنگل پاسند


   تبلیغات    

                 تور مسافرتی


امتیاز مقاله

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *