تجربه ای لوکس از   تور استانبول  همراه با ایوار
راهنمای سفر, کیش, ویلا

چرا حرفه‌ای‌ ها برای سفر به کیش سوئیت اجاره می‌کنند؟ 

اجاره ماشین در دبی تور تابستان 1403 تور لحظه آخری

حرفه‌ای‌ها که قصد سفر می‌کنند، می‌دانند چه وسایلی را برای سفر انتخاب کنند، با چه وسیله نقلیه‌ای به مسافرت بروند، کجا را اجاره کنند، کجا غذا بخورند و چگونه خوش بگذرانند. مسافرت به کیش یکی از سفرهایی است که حرفه‌ای‌ها از آن هیچ وقت دل نمی‌کنند و به همین دلیل هم برای اقامت خود، سوئیت‌های مناسبی را اجاره می‎کنند که سفری دلچسب و عالی را پیش رویشان بگذارد. اگر می‌خواهید بدانید چرا حرفه‌ای‌ها برای سفر به کیش سوئیت اجاره می‌کنند؟ این مطلب را بخوانید تا شما هم مانند آنها در سفر به کیش، حرفه‌ای عمل کنید.

چرا حرفه‌ای‌ ها برای سفر به کیش سوئیت اجاره می‌کنند؟

حرفه‌ای‌ها تفاوت سوئیت‌های هتلی و سوئیت‌های شخصی را می‌دانند

به طور کلی سوئیت‌ انواع مختلفی دارد که بر اساس موقعیت و شرایطی که دارد، دسته‌بندی می‌شود. حرفه‌ای‌ها که سفرهای زیادی به کیش دارند، می‌دانند که دو گونه سوئیت در کیش وجود دارد: سوئیت‌های هتلی و سوئیت‌های شخصی. به طور کلی بسیاری از سوئیت‌ها را با عنوان استودیو فلت و یا دارای اتاق خواب می‌شناسند و سوئیت‌های هتلی در کیش یا سوئیت‌های استودیو فلت هستند که فاقد اتاق خواب بوده و یا دارای یک اتاق خواب مجزا هستند. این سوئیت‌ها وابسته به وزارت گردشگری بوده و بر اساس قوانین و مقررات هتل‌ها اجاره داده می‌شوند. سوئیت‌ها معمولا از اتاق‌های دو نفره هتل گران‌تر هستند و برای رزرو آنها باید مدارک لازم را ارائه داد.

در مقابل سوئیت‌های هتلی، سوئیت‌های شخصی قرار دارند که بیشتر مورد پسند افراد حرفه‌ای است که به کیش سفر می‌کنند. این سوئیت‌ها در واقع خانه‌هایی شخصی هستند که توسط ساکنان جزیره کیش در پلتفرم‌هایی همانند جاباما یا پینورست آگهی شده و به صورت آنلاین اجاره داده می‌شوند. سوئیت‌های شخصی مکان‌هایی راحت و خودمانی هستند که اقامتی امن و آرام را برای مسافران حرفه‌ای کیش رقم می‌زنند.

حرفه‌ای‌ها با ویژگی سوئیت‌های کیش آشنا هستند

نخستین دلیلی که باعث می‌شود حرفه‌ای‌ها در سفر به کیش سوئیت اجاره کنند این است که آنها سوئیت‌های کیش را به خوبی می‌شناسند و با ویژگی‌های آن آشنا هستند. سوئیت‌های کیش اقامتگاه‌های نسبتا کوچکی هستند که به دو صورت در کیش برای اجاره وجود دارند. برخی از سوئیت‌ها دارای یک یا دو اتاق خواب بوده و در برخی از آنها دیواری برای جدا کردن اتاق‌ها در آن وجود ندارد و سوئیت، تنها یک اتاق نشیمن بزرگ با تمام امکانات اقامتی نظیر سرویس خواب و مبلمان و آشپزخانه است.


 لیدوما    

             | اجاره ویلا در رامسر | اجاره سوئیت در کیش


اقامتگاه بوم گردی

بیشتر بخوانید: جذاب‌ترین مناطق کیش برای اجاره ویلا و سوئیت ساحلی در سفر

سوئیت‌های کیش متراژ کم‌تری نسبت به ویلاها و سایر واحدهای آپارتمانی دارند و قیمت اجاره آنها نیز پایین است. افراد حرفه‌ای که بیشتر قصد گشت‌وگذار در جزیره کیش را دارند و کمتر در محل اقامت خود می‌مانند، سوئیت‌ها را به دلیل امکانات مناسب و اجاره کمشان از طریق پلتفرم‌هایی نظیر املاک باشی یا جاباما اجاره می‌نمایند.

چرا حرفه‌ای‌ ها برای سفر به کیش سوئیت اجاره می‌کنند؟

حرفه‌ای‌ها می‌دانند چگونه سوئیت‌های شخصی را اجاره کنند 

گفتیم که سوئیت‌های شخصی در کیش به دو شکل دارای اتاق خواب و فاقد آن اجاره داده می‌شوند و به طور کلی با نام سوئیت معروف هستند. حرفه‌ای‌ها می‌دانند که بهترین راه اجاره سوئیت‌، روش آنلاین است. از آنجا که سوئیت‌ها ملک‌های شخصی به شمار می‌آیند که توسط مالکان آنها اجاره داده می‌شوند، بهترین شیوه برای آگهی کردن آنها، معرفی سوئیت‌ها در اینترنت است که شما می‌توانید در پلتفرم‌ها آنها را پیدا کنید.

در واقع صاحبان سوئیت‌ها آنها را در پلتفرم‌های معتبر اجاره ویلا مانند جاباما، جاجیگا، هومسا، ویلاجار و… آگهی می‌کنند و حرفه‌ای‌ها با ورود به این پلتفرم‌ها می‌توانند انواع سوئیت‌ها را بر اساس سلیقه و شرایط خودشان جستجو کرده و بر طبق قوانین و مقررات مالک اجاره نمایند. به عنوان مثال در پایین صفحه پلتفرم جاباما میانبری به نام اجاره سوئیت وجود دارد که سوئیت‌های موجود در کیش را به شما نشان می‌دهد. علاوه بر این شما با استفاده از سایر میانبرها می‌توانید انواع اقامتگاه‌های کیش را پیدا و اجاره نمایید.

حرفه‌ای‌ها می‌دانند قیمت اجاره سوئیت از هتل ارزان‌تر است

سوئیت‌های کیش به همان اندازه که دنج و راحت هستند، قیمت‌ مناسب نیز دارند و گزینه‌هایی عالی برای افراد حرفه‌ای به شمار می‌آیند که به کیش سفر می‌کنند. این سوئیت‌ها که از اتاق‌ها و سوئیت‌های هتل‌های پنج، چهار و حتی سه ستاره ارزان‌تر هستند و برای کسانی که محیط خودمانی و صمیمی را برای اقامت دوست دارند، بسیار مناسب و عالی هستند. در واقع سوئیت‌ها معمولا کمترین قیمت اجاره را در مقایسه با سایر واحدهای آپارتمانی‌ دارند و حتی اگر قیمت آنها از هتل‌های دو و یک ستاره بیشتر باشد، از آنها تمیزتر و بهداشتی‌ترند.

بنابراین اجاره سوئیت‌ به افراد حرفه‌ای این امکان را می‌دهد تا به جای این که هزینه‌های خود را برای اجاره اقامتگاه بپردازند، آن پول را برای تفریح و گشت‌وگذارصرف نمایند و با صرفه‌جویی، اقتصادی‌تر سفر کنند. هر چند قیمت اجاره سوئیت‌ها با توجه به شرایط و امکانات آنها نیز در جزیره کیش متفاوت است و شما می‌توانید با مراجعه به پلتفرم‌های جاباما و یا ایران رنت قیمت‌های مختلف را با هم مقایسه کرده و برای اجاره سوئیت مناسب اقدام نمایید.

حرفه‌ای‌ها در سوئیت آشپزی می‌کنند

افراد حرفه‌ای که سفری اقتصادی و پر از هیجان به کیش دارند، ترجیح می‌دهند به جای خوردن غذا در رستوران‌های گران‌قیمت، در خانه پخت و پز کرده و غذای خانگی نوش جان کنند. چیزی که اکثر سوئیت‌های کیش را از این نظر برای افراد حرفه‌ای مناسب می‌کند این است که در بیشتر سوئیت‌های کیش امکان آشپزی وجود دارد و همیشه می‌توان برای خوردن یک غذای خانگی خوشمزه و به صرفه برنامه‌ریزی کرد. افراد حرفه‌ای برای این که فرصت مناسبی برای تفریح در جزیره را با بهترین هزینه داشته باشند، غذا را در سوئیت پخته و نوش جان کرده و سپس به گشت‌وگذار می‌روند.

یکی از تفاوت‌های بزرگ سوئیت‌ها با هتل‌ها امکان آشپزی در سوئیت‌ها است که حرفه‌ای‌ها به خوبی از این تفاوت آگاه هستند. اتاق‌های هتل دارای چای‌ساز و یخچال است اما حتی نمی‌توان در آنها غذا گرم کرد چه رسد به آشپزی و پختن غذای خانگی. در نظر داشته باشید که هنگام اجاره سوئیت از پلتفرم‌های هومسا یا جاباما حتما مقررات مالک در مورد امکان آشپزی در سوئیت را بررسی کنید زیرا در برخی از سوئیت‌ها اجازه آشپزی به شما داده نمی‌شود.

چرا حرفه‌ای‌ ها برای سفر به کیش سوئیت اجاره می‌کنند؟

حرفه‌ای‌ها سوئیت اجاره می‌کنند تا در محیطی خودمانی اقامت کنند

یکی دیگر از دلایل اجاره سوئیت به جای هتل توسط افراد حرفه‌ای این است که سوئیت‌ها دارای فضای خودمانی و دوستانه‌ای هستند که هتل‌ها فاقد آنند. سوئیت‌ها برای افراد حرفه‌ای که به صورت گروهی یا خانوادگی به کیش سفر می‌کنند، مکان‎های مناسبی هستند و به آنها امکان رفت‌وآمد راحت‌تر در محیطی دنج‌تر و فضایی خودمانی‌تر می‎دهند. البته در نظر داشته باشید هنگام اجاره سوئیت از پلتفرم‌ جاباما، به ظرفیت سوئیتی که اجاره می‌کنید، دقت نمایید تا بدانید تعداد نفراتی که می‌توانند در آن سوئیت اقامت کنند، چند نفر است.

به علاوه امکان خوردن صبحانه، ناهار و شام در سوئیت‌ها بسیار راحت‌تر از هتل است و شما برای غذا خوردن نیاز ندارید لباس رسمی بپوشید تا به رستوران هتل و یا رستوران‌های شهر بروید و  حتی اگر خودتان آشپزی نکنید، می‌توانید از مراکز کترینگ و تهیه غذا، سفارش خوراک مورد نظر خود را داده و بدون خروج از اتاقتان آن را نوش جان نمایید.

امتیاز مقاله

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *