تجربه ای لوکس از   تور استانبول  همراه با ایوار


ایران, کردستان

آشنایی با شهر کادنی دینار در استان کردستان 

اجاره ماشین در دبی تور ترکیه سلام پرواز تور لحظه آخری

کادنی دینار

در این مقاله از مجله سفر و گردشگری تاپ تراول شما را با شهر کادنی دینار در استان کردستان آشنا خواهیم کرد. پس اگر قصد سفر به استان کردستان را دارید با ما همراه باشید

شهرستان کانی دینار یکی از شهرستانها نزدک به شهر مربوان است که در فاصله 5 کیلومتر از آن قرار دارد. و یکی از شهرهای نوپا در استان کردستان به حساب می آید.

یکی از معضلات و مشکلات مهم موجود در این شهر وجود مرغداری های متعددی است که بوی تعفن آنها مردم را آزار می دهد و همچنین بوی تعفن فاضلابی است که وارد رودخانه موجود در این شهر می شود و این امر نیر نارضایتی مردم را در پی داشته و آنها را با مشکلات زیادی مواجه کرده است.قسمتی از فاضلاب مریوان وارد رودخانه موجود در این شهر می شود و هرچند تصفیه خانه این شهر راه اندازی شده و مشغول به فعالیت است و تا اندکی از بوی تعفن آن نیز کاسته شده اما هنوز بوی زیادی داشته و مردم را آزار می دهد.


 لیدوما    

             | اجاره ویلا در رامسر | اجاره سوئیت در کیش


اقامتگاه بوم گردی

کادنی دینار

بیشترین تولید کلاش مربوط به شهر مریوان و محله جوجه سازی در شهر کانی دینار است و روستاهایی از شهر مریوان هستند که هرکدام سازنده بهترین قسمت این کفش اند و از این لحاظ شناخته شده اند به عنوان نمونه روستای ناو و هجیج بهترین بافت(رویه) کلاش و روستای دل معروف به ساخت بهترین زیره کلاش هستند.

کادنی دینار


مقالات بیشتر بخوانید : 


 


   تبلیغات    

                 تور کیش


مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *