تجربه ای لوکس از   تور استانبول  همراه با ایوار
مالزی

۲۴ ساعت درجزیره لنکاوی مالزی | Langkawi 

اجاره ماشین در دبی
تور تابستان 1403 تور لحظه آخری

24 ساعت درجزیره لنکاوی مالزی

در این مقاله از وب سایت مجله گردشگری تاپ تراول شما را با گشت وگذار در جزیره لنکاوی مالزی در 24 ساعت آشنا خواهیم کرد پس اگر قصد سفر به کشور مالزی و بازدید از جزیره لنکاوی را دارید در این مقاله با ما همراه باشید

جزیره لنکاوی مالزی
جزیره لنکاوی مالزی

جزیره لنکاوی مالزی ( Langkawi ) با آب های فیروزه ای در دامنه های بلند سواحل و در برابر صخره های سنگ آهکی و جنگل های بزرگ قرار گرفته است . Langkawi ، بزرگ ترین جزیره در ساحل غربی مالزی بخشی از مجمع الجزایر نود و نه گانه است. این جزیره پرزرق و برق در دامنه های بلند سواحل و دربرابر صخره های سنگ آهکی قراردارد. علاوه بر این در جزیره لنکاوی خرید و فروش بدون مالیات را انجام می شود . چه کسی ازاین بدش می آید؟!بنابراین، یک ماشین بگیرید – بنزین ارزان است – و بیشتر اقامت خود را در این جزیره گرمسیری سپری کنید.

با یک تور قایقی به پارک جنگلی بروید:

در هر زمانی شما یک فرصت خوب برای دیدن یک مار پیتون و یا یک مارمولک بزرگ آبی را دارید، درحالی که روی شاخه های درخت مانگرو استراحت می کنند.

غار خفاش

در غار خفاش که مملو از  گروه های خفاش پشه خواری است که از غار 550 میلیون ساله سقف آهکی آویزان شده و یا پرواز می کنند توقف کنید.این بسیار عجیب و غریب است اما میتواند بسیارجذاب باشد . حتما دهانتان را دراین غار ببندید.هنگامی که به بالای غار نگاه می کنید!


 لیدوما    

             | اجاره ویلا در رامسر | اجاره سوئیت در کیش


اقامتگاه بوم گردی

صداهای اطراف، صدای سیکادوهایی به اندازه ی انگشت شصت می باشد. یک راهروی چوبی بر روی پل وجود دارد که روی یک درخت مانگرو قرار گرفته و در آن شما با میمونهای دم بلندی که بازی می کنند مواجه می شوید.

جزیره لنکاوی مالزی
جزیره لنکاوی مالزی

یک تله کابین سوارشوید واز sky bridge عبور کنید:

تله کابین langkawi ،که در منطقه ی Telage Harbour قرار دارد، در روستای oriental واقع شده است- منطقه ای برای خرید با برخی از جاذبه های کوچک . این تله کابین شما را به بالای جنگل متراکم Gunung machine cang منتقل می کند. این یک سواری خیلی سریع به سمت کوه مت سینچگ است و شما در نهایت به حداکثر 708 متر در ارتفاع بالاتر از سطح دریا می رسید. دید از بالا به این مجمع الجزایر،همانطورکه شما می توانید تصور کنید، هیجانی است.

اگر روز آفتابی باشد، خط ساحلی که از افق در دریای آندامان به وجود می آید، متعلق به جنوب تایلند است. تله کابین از ساعت 10 صبح تا 7 بعدازظهر کار می کند، اما اگر روزی هوا نامناسب باشد، ممکن است تله کابین تعطیل باشد. پس اول بررسی کنید. اما چیزهای بیشتری وجود دارد:

پیاده روی در طول پل 125 متری (410 پا)sky Bridge قطعا یکی از معروف ترین نشانه های این جزیره است.

نکته: بالاتر که بروید ،سردتر می شود.بنابراین یک پتو اضافی به همراه داشته باشید.

جزیره لنکاوی مالزی
جزیره لنکاوی مالزی

حتما به جت اسکی بروید

 سوار شدن جت اسکی جالب ترین راه برای احساس خنکی langkawi در آب است.سر و صدا در سراسر دریای اندامان هیجان برانگیز است.

جزیره لنکاوی مالزی
جزیره لنکاوی مالزی

در جزیره لنکاوی مالزی خرید را فراموش نکنید 

کل جزیره یک منطقه خرید آزاد است. که عطرها و شکلات ها تخفیف دارند . لوازم الکترونیکی، شیرینی، الکل و تنباکو جذابیت های اصلی هستند. هرجا که شما بازدید میکنید، احتمالًا فروش گیاه Gamut را مشاهده خواهید کرد. مردم این عصاره خیار دریایی را که به جلوگیری از برخی بیماری ها کمک می کند می شناسند.

حتما غروب خورشید را تماشا کنید

موسیقی، غذا، شنا، یک تجربه سرگرم کننده است، اما نمی توند بیشتر از آن دیدن غروب خورشید جذاب باشد.

جزیره لنکاوی مالزی
جزیره لنکاوی مالزی


   تبلیغات    

                 تور مسافرتی


امتیاز مقاله

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *