تجربه ای لوکس از   تور استانبول  همراه با ایوار
ایران, گیلان

تالاب کیاکلایه لنگرود 

اجاره ماشین در دبی
تور ترکیه سلام پرواز تور لحظه آخری

تالاب کیاکلایه لنگرود

در این مقاله از معرفی جاهای دیدنی لنگرود تصمیم گرفتیم تا شما را با تالاب کیاکلایه که یکی از جاذبه دیدنی این شهر است آشنا خواهیم کرد.

مختصری درباره لنگرود بدانید :

استان گیلان شهرهای بسیار زیادی دارد که هر کدام از جذابیت و طبیعت فوق العاده ای بهره مند هستند. شهر لنگرود از یک طرف به شهرستان رودسر و از طرف دیگر به لاهیجان متصل است. با ورود به این شهر دیدنی، کوه های جنگلی، دریای آبی خزر، آب و هوای معتدل و رودهای خروشان که در لنگرود وجود دارند، مسافران را شگفت زده می کنند. اما باید بگوییم جاهای دیدنی لنگرود تنها به طبیعت بی نظیر آن محدود نمی شود می توان در این شهر با مکان های تاریخی و دیدنی دیگری نیز روبه رو شد که هر کدام از تاریخچه ای غنی برخوردار هستند. در ادامه مطلب همراه تاپ تراول باشید تا با تلاب کیاکلایه بیشتر آشنا شوید.


 لیدوما    

             | اجاره ویلا در رامسر | اجاره سوئیت در کیش


اقامتگاه بوم گردی

تالاب کیاکلایه لنگرود

تالاب کیاکلایه از جمله آببندان‌ های شهرستان لنگرود و یکی از با ارزش ترین تالاب های گیلان به لحاظ تنوع گونه های حیاتی می باشد. منظره های زیبایی که گیاهان در اطراف این تالاب ایجاد کرده اند. بسیار چشم نواز و بینظیر می باشد که در حال حاضر مساحتی کمتر از صد هکتار دارد. این تالاب که در گذشته از پهنه وسیعی برخوردار بوده به علت تبدیل شدن به جایگاه دفن زباله، وسعت آن به صورت چشم‌ گیری کاهش یافته و سطح تالاب پر شده است. این تالاب بزرگ که زمانی محل زمستان گذرانی پرندگان مهاجر بود.

تالاب کیاکلایه کجاست


   تبلیغات    

                 تور کیش


مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *