سفر باتوخرید بلیط هواپیما

سفر با قطار یکی از تجارب شیرین و مفرح زندگی است. چرا که سفر با قطار از مزیت ها و امتیازاتی برخوردار است که دیگر وسایل نقلیه از آن بی بهره اند. در طول سالها حرکت قطار بر روی ریل های در سراسر دنیا به اثبات رسیده که در زمره امن ترین وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی دسته بندی می شود. آمار کم تصادفات قطار حکایت از امنیت مناسب آن دارد.


   تبلیغات    

            | بلیط هواپیما در طاهاگشت |


علاوه بر این مسیر ریل ها عموما خارج از حریم شهرها و مناطق مسکونی می باشد بنابراین مسافران می توانند شاهد مناظر زیبای اطراف جاده باشند. اما شاید برای شما هم سوال باشد که با قطار به کدام شهرهای ایران میتوان سفر کرد. برای دانستن این مطلب در ادامه با ما باشید.

728 90 - به کدام شهرهای ایران با قطار سفر کنیم + عکس 

شهرهای ایران را با قطار سفر کنیم

به غیر از مزیت هایی که ذکر شد یکی دیگر از مزایای قطار قیمت بلیط قطار است. بلیط قطار از ارزانترین بلیط ها می باشد که مسافران را از سفری اقتصادی و مقرون به صرفه برخوردار می کند. اما در ایران برای سفر به برخی از شهرها نمی توان از این وسیله استفاده کرد و شما می توانید با خرید بلیط اتوبوس به جای استفاده از قطار به این مکان ها سفر داشته باشید. اما نباید در این مورد نگران باشید چراکه اکثر شهرهای ایران به خطوط ریلی متصل می باشند.

ریل های ایران با وسعت بالغ بر ۱۳۰۰۰ کیلومتر برای پوشش دهی انواع مسیرها بسیار مناسب می باشد. برای خرید آنلاین بلیط قطار به سایت تیک بان مراجعه کنید و از انواع بلیط قطار به مقاصد مختلف اطلاعات کامل به دست آورید.

مطالب بیشتر بخوانید
نمایندگی و تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی بلومبرگ در تهران

این مسیر ها را می توان از ایستگاه راه آهن تهران با قطار طی کرد.

تهران _ اراکتهران _ پیشواتهران _ تبریزتهران _ زاهدانتهران _ شاهرودتهران _ مراغه
تهران – اهوازتهران – مشهدتهران – یزدتهران – خرمشهرتهران – خوافتهران – طبس
تهران – گرگانتهران –فیروزکوهتهران – طبستهران – میانهتهران – بندرعباستهران – قم
تهران – شیرازتهران – سمنانتهران – نیشابورتهران – زنجانتهران – ساریتهران – جمکران

شهرهای ایران را با قطار سفر کنیم

در کشور ما با توجه به تعداد بالای متقاضیان سفر به مشهد خطوط ریلی تهران – مشهد از سایر خطوط پر ترافیک تر است. بعد از تهران پر تردد ترین خطوط ریلی ایران از آن شهر مشهد می باشد. به غیر از تهران از شهرهای دیگر مانند شیراز، قم، زنجان، کاشان، کرمان، بندرعباس، ساری، سرخس، قزوین، کرج، اصفهان، تبریز، اهواز، شبستر، ملایر، مهاباد، شاهرود و طبس می توان به مشهد سفر ریلی را تجربه کرد. مسیرهای نام برده شده دارای بلیط رفت و برگشت قطار می باشند.

علاوه بر موارد ذکر شده شهرهای دیگر ی نیز دارای خطوط ریلی فعال می باشند. در این ریل ها انواع قطار ها در حال رفت و آمد هستند. این شهر ها طبق جدول زیر شامل :

تبریز – تربیت معلمیزد – بندرعباساصفهان – بندرعباستبریز – جلفاکرج – تبریز
درود – سفید دشتاندیمشک – درودگرگان – پل سفیدیزد – کرمانخرمشهر – اهواز
کارون– بندر ماهشهردرود – جمسگرتبریز – جلفاشیراز – اصفهاناندیمشک – اهواز
مطالب بیشتر بخوانید
سفری هیجان انگیز  به درون بدن انسان در سرزمین پروفسور بازیما

سفر با قطار آن چنان لذتبخش و امن است که روز به روز بر تعداد متقاضیان خرید بلیط قطار افزوده می گردد. در کشور ما انواع قطارهای لوکس و ۵ ستاره در جابجایی مسافران مشغول خدمت رسانی هستند. بلیط قطار در مقایسه با بلیط هواپیما از قیمت بسیار مناسب تری برخوردار است.

اگر اهل سیر و سفر آن هم به طور دسته جمعی هستید قطار می تواند بهترین گزینه باشد. به منظور تجربه سفری ارزان، اقتصادی و ایمن بهترین راه خرید آنلاین بلیط قطار است. تیک بان در این راه شما را مساعدت می کند و با ارائه انواع بلیط قطار برترین سفرها را به شما هدیه میکند.


مقالات بیشتر بخوانید :  تبلیغات   

                        | لمینت دندان |   کامپوزیت دندان | ایمپلنت دندان | ارتودنسی |


در حال ارسال
نظرات کاربر
( رای)
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Load More In رپورتاژ آگهی

دیدگاه خود را ثبت کنید