تجربه ای لوکس از   تور استانبول  همراه با ایوار
مقالات آموزشی

چرا کارشناسان تبلیغاتی و مدیریتی بر طراحی سایت پافشاری می‌کنند؟ 

اجاره ماشین در دبی
تور تابستان 1403 تور لحظه آخری

بیایید فرض کنیم که شما قصد خرید یک کفش به خصوص را دارید؛ برای مثال می‌خواهید یک کفش نایک جردن را خریداری کنید و برای پیدا کردن فروشگاه اینترنتی که آن را می‌فروشد در قسمت تگ‌های اینستاگرام که برای خودش تبدیل به یک بازار بزرگ شده، سرچ می‌کنید: نایک جردن. واضح است، که در اینستاگرام از تگ‌های نامربوط زیاد استفاده می‌شود و زمانی که شما سرچ می‌کنید نایک جردن، به احتمال زیاد به پست‌هایی از رودخانه راین، فلسفه نیچه، کت جین زاپ‌دار و قس علی هذا برمی‌خورید. وضعیت افرادی که به دنبال خرید یک کالای خاص هستند نیز همین است. بسیاری کالای مورد نظر خود را در گوگل سرچ می‌کنند تا به سراغ سایت‌ها بروند، بنابراین اگر یک فروشگاه مجازی بدون سایت داشته باشید، این قسم از مشتریان را از دست می‌دهید. این یک روی ماجرا است؛ اگر شما یک فروشگاه مجازی در اینستاگرام داشته باشید، پیش می‌آید که ادمین‌های شما نتوانند پیام‌ها را زود بخوانند و این برای مشتریان شما خاطره بدی به جا می‌گذارد. با وجود سایت، مشکل دوم نیز برای فروشگاه مجازی پیش نخواهد آمد. شما برای طراحی سایت باید به سراغ شرکت‌های زبده‌ای مانند دیجی ‌تک بروید. در ادامه در خصوص ضرورت سایت برای افزایش فروش اشاره خواهیم کرد:

چرا کارشناسان تبلیغاتی و مدیریتی بر طراحی سایت پافشاری می‌کنند؟

برای اطمینان از کار طراح سایت، چه مواردی باید درنظر گرفته شوند؟

همان‌طور که قبل‌تر گفتیم، فرد یا شرکتی که سایت شما را طراحی می‌کند، باید زبده باشد. سپردن طراحی سایت به برنامه‌نویسی تازه‌کار، توصیه نمی‌شود، زیرا سایت شما می‌تواند با رعایت قوانین سئو در صدر سایت‌های نمایش داده شده توسط گوگل قرار گیرد و اگر طراحی سایت خوب نباشد، شما خود گوگل هم که باشید، رصد کننده‌ای نخواهید داشت و کاربران پس از ورود سریعا از سایت شما خارج خواهند شد. شرکتی هم که شما آن را برای طراحی سایت انتخاب می‌کنید، نباید پیشینه خود را از شما پنهان کند؛ برای مثال، شرکت دیجی تک در صفحه اصلی خود، قسمتی تحت عنوان نظر مشتریان دارد، که در آن‌ جا می‌توانید سابقه کاری درخشان این شرکت را ببینید.

شما با مراجعه به آدرس digitechseo.com به جز نظر مشتریان از خدمات بسیار متنوع این شرکت نیز مطلع خواهید شد؛ برای مثال، شما در پایین صفحه و در قسمت فوتر، بخشی را تحت عنوان خدمات شهرستان مشاهده می‌کنید. برای مثال اگر شما در شهرستان قزوین ساکن باشید، با مراجعه به بخش طراحی سایت قزوین  می‌توانید تبلیغات هدفمندی در این شهر داشته باشید یا مشتریان و بازدیدکننده‌های بومی بیشتری را به خود اختصاص دهید.


 لیدوما    

             | اجاره ویلا در رامسر | اجاره سوئیت در کیش


اقامتگاه بوم گردی

چرا کارشناسان تبلیغاتی و مدیریتی بر طراحی سایت پافشاری می‌کنند؟

سئو؛ فوت کوزه‌گری در طراحی سایت

سئو یا SEO که بهتر است، آن را با CEO اشتباه نگیرید، اگر از طراحی سایت مهم‌تر نباشد، اهمیت کم‌تری ندارد. بیایید به همان مثال کفش برگردیم؛ مطمئنا، صدها فروشگاه مجازی برای کفش وجود دارند و فقط چندتایی از آن‌ها برنده گوگل هستند. سایت‌هایی که در صفحه اول جستجوی گوگل و در بالاترین قسمت قرار می‌گیرند، بیش‌ترین بازدیدکننده‌ها را به خود اختصاص می‌دهند و تکنیک‌های سئو نیز برای قرار گرفتن در صدر سایت‌هایی است که گوگل نشان می‌دهد. برای مثال، اگر شما عبارت سئو سایت ASP.NET را جستجو کنید، سایت دیجی تک، اول از همه به شما نشان داده خواهد شد و این نشان از رعایت تکنیک‌های سئو توسط شرکت دیجی تک دارد.

پشتیبانی شرکت سازنده؛ چیزی که نباید از آن غافل شد

بعد از طراحی سایت، توسط شرکت یا فردی که سایت را طراحی کرده، آن فرد یا شرکت باید از سایت شما پشتیبانی کند. ممکن است باگی بر روی سایت شما پدیدار شود یا اینکه شما بخواهید یک قابلیت را به سایت خود اضافه کنید و این شرکت سازنده است که باید به عنوان پشتیبان شما حاضر شود. فکر نکنید که پشتیبانی یک ساله از سایت شما توسط شرکت سازنده، نشان از لطف آن شرکت دارد، بلکه باید به این توجه داشته باشید که پس از اتمام یک سال شما می‌مانید و سایتی که هر لحظه ممکن است دچار اشکال شود. پشتیبانی سایت باید بلند مدت باشد و به هیچ وجه یک سال برای پشتیبانی سایت، خوب به‌ نظر نمی‌رسد. شرکت‌های زیادی هستند که پشتیبانی‌های طولانی مدت ندارند، از این رو در این زمینه باید حواس خود را خیلی جمع کنید. شرکت دیجی تک علاوه بر خدمات متنوع مکان‌محور مانند بخش‌های ذکر شده طراحی سایت قزوین و طراحی سایت اصفهان در زمینه پشتیبانی نیز پیشتاز است و بعد از طراحی سایت، شما پشتیبانی نامحدود خواهید داشت. از طرفی دیگر سایت شرکت دیجی تک، بخش بلاگ غنی‌ای دارد که سبب درک بهتر شما از سایت و سئو می‌شود و همچنین در بلاگ این سایت، شما می‌توانید نکاتی مهم برای افزایش کیفیت فروشگاه اینترنتی خود پیدا کنید.

هزینه طراحی سایت به طور میانگین چقدر است؟

از یک طرف، مقدار میانگینی وجود ندارد و هزینه طراحی سایت به موارد پرتعدادی وابسته است و از طرفی دیگر، هزینه طراحی سایت هم فقط یک بخش از کل هزینه یک سایت است. بعد از طراحی سایت شما باید بر روی سئو متمرکز شوید، زیرا سایت بدون سئو نمی‌تواند در گوگل، نقش جدی‌ داشته باشد؛ سئو و سایت مثل آتش و اکسیژن می‌مانند، اگر سئو نباشد، سایت ارزش بالایی در گوگل نخواهد داشت و اگر سایت نباشد، کلا سئو معنی پیدا نمی‌کند برای اطلاع از هزینه طراحی سایت می‌توانید به آدرس digitechseo.com مراجعه کنید و سپس به قسمت مشاوره بروید و با استفاده از شماره تلفن‌های موجود در این قسمت از هزینه‌های طراحی سایت مطلع شوید.

چرا کارشناسان تبلیغاتی و مدیریتی بر طراحی سایت پافشاری می‌کنند؟

طراحی سایت و سئو سایت با دیجی تک

شرکت دیجی تک به عنوان یکی از بهترین‌ها در سئو سایت، طراحی سایت asp.net و چندین خدمات دیگر می‌تواند به ارتقای سایت شما کمک کند تا به نتیجه دلخواه دست یابید. به خاطر داشته باشید که با رشد روز افزون شرکت‌های مشابه در سراسر کشور شرکت‌هایی که تجربه کافی در این زمینه‌ها ندارند، می‌توانند مسیر شما را در رسیدن به اهداف ناهموارکرده و شما را از نتیجه دلخواه دور کنند.


   تبلیغات    

                 تور مسافرتی


امتیاز مقاله

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *