لیدوما تریپ

هتل شنهای خلیج مارینا سنگاپور

در این مقاله از معرفی جاهای دیدنی سنگاپور یکی از جاذبه های بسیار زیبای سنگاپور یعنی هتل شنهای خلیج مارینا را به شما معرفی خواهیم کرد که یکی از بزرگترین استخرهای شیشه ای جهان محسوب می شود. در ادامه با تاپ تراول همراه باشید…

هتل شنهای خلیج مارینا سنگاپور بر روی یک زمین ۵/۱۵ هکتاری بنا شده و زیربنای آن ۵۸۱۰۰۰ متر مربع می باشد. ساختمان هتل شنهای خلیج مارینا که دورنمای شهری (خط آسمان) سنگاپور را شکل داده است، شامل هتل، سالن همایش و نمایشگاه، تئاتر، مکان های سرگرمی، فروشگاه و رستوران خواهد شد.


   تبلیغات    

             | اجاره ویلا در رامسر | اجاره سوئیت در کیش


هتل شنهای خلیج مارینا سنگاپور
هتل شنهای خلیج مارینا سنگاپور

نام این استخر Infinity Pool  است و بر بلندای ساختمان ” شنهای خلیج مارینا “ ( Marina Bay Sands ) قرار دارد، مجموعه تفریحی رفاهی که در نزدیکی خلیج مارینا قرار گرفته است. درواقع استخر بر بلندای سه ساختمان این مجموعه که تراسی مشترک دارند قرار گرفته است.
برای ساخت این استخر ، ۱۹۱ تن فولاد به کار رفته که می تواند ۱۴۲۴ متر مکعب آب را در خود نگه دارد. ارتفاع ساختمان ۳۴۰ متر است و خود استخر ۱۵۰ متر فضا دارد. البته این استخر رکورد دار هم هست و رکورد طولانی ترین استخر مرتفع جهان را بدست آورده. شاید به همین دلیل است که استخر در لبه ی ساختمان کشیده شده، درواقع با یک تیر دو نشان زده گردیده است. هم منظره ای از شهر را برای بازدیدکنندگان فراهم آورده و هم رکورد ” طولانی ترین ” در نوع خود را بدست آورده است.

استخر در طبقه پنجاه و هفتم قرار گرفته است، ۱۹۱ کیلوگرم فولاد ضد زنگ و ۱۴۲۴ متر مکعب آب، تنها دو جزء سازنده ی این شاهکار هستند .

هتل شنهای خلیج مارینا سنگاپور
هتل شنهای خلیج مارینا سنگاپور   تبلیغات    

                 تور کیش

Load More In آسیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *