تجربه ای لوکس از   تور استانبول  همراه با ایوار
راهنمای سفر, ویزا

ویزای کانادا را چگونه دریافت کنیم + انواع آن و مراحل دریافت 

اجاره ماشین در دبی
تور تابستان 1403 تور لحظه آخری

ویزای کانادا

در این مقاله از مجموعه مقالات راهنمای ویزای کشورها قصد داریم به سراغ کشور کانادا برویم. در ادامه ی این مطلب به معرفی و بررسی ویزای کانادا خواهیم پرداخت. پس اگر قصد دریافت اقامت کانادا یا سفر به این کشور را دارید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا با چگونگی دریافت ویزای این کشور و انواع آن بیشتر آشنا شوید

کانادا یکی از کشورهای محبوب و پرطرفدار در اخذ ویزا می باشد. این کشور دارای فرصت های شغلی مناسب و طبیعتی منحصر به فرد و همچنین سیستم آموزشی عالی است که همه ی این ها این کشور را به یکی از محبوب ترین کشورها تبدیل کرده است. در نظر داشته باشید، تمام شهروندان ایرانی که قصد سفر به کانادا را دارند، باید قبل از سفر ویزای خود را با مراجعه حضوری به سفارتخانه ها یا بصورت آنلاین دریافت کنند. ما در این مطلب قصد داریم تمام توضیحات مربوط به ویزای کانادا و چگونگی اخذ آن را خدمت شما ارائه کنیم. در ادامه با تاپ تراول همراه شوید.

در سال های گذشته سفارت کانادا بارها قوانین مرتبط با اقدام جهت اخذ ویزا را تغییر داده است. به همین نسبت سخت گیری های سفارت در خصوص موافقت یا مخالفت با درخواست متقاضیان ایرانی نیز با نوسانات زیادی همراه بوده و هست. از آن جایی که شرایط هر متقاضی با دیگری متفاوت است، به هیچ وجه نمی توان یک نسخه ثابت را برای همه تجویز کرد.مشاوران و کارشناسان ابتدا شرایط هر متقاضی را به دقت بررسی می کنند و بر حسب مورد بهترین و مطمئن ترین راه برای وی در نظر می گیرند.


 لیدوما    

             | اجاره ویلا در رامسر | اجاره سوئیت در کیش


اقامتگاه بوم گردی

برای سفر به کانادا، فرقی نمیکند برای دیدار اقوام و آشنایان، کمپانی در همایش های علمی و تجاری، بازدید از جاذبه های گردشگری و یا همراهی با تور کانادا، تحصیل و یا تحقیق، می روید؛ تنها کاری که باید انجام دهید این است که مدارک مورد نیاز برای ویزای کانادا را آماده و ترجمه کنید و با حضور در سفارت کانادا یا آنلاین از طریق وب سایت سفارت کانادا اقدام کنید. با توجه به بسته بودن سفارت کانادا در ایران و البته زمان کمتری که طول می کشد تا آنلاین برای اخذ ویزای کانادا اقدام کنید، شما میتوانید درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. هم اکنون می توانید برای انواع ویزای کانادا از جمله ویزای توریستی (عادی و تضمینی)، ویزای تحصیلی، ویزای فرصت مطالعاتی، ویزای شغلی، ویزای سرمایه گذاری و سوپر ویزای کانادا اقدام کنید.

وبسایت وزارت خارجه کانادا از زبان های انگلیسی و فرانسوی پشتیبانی نموده و شما با استفاده از یکی از این دو زبان قادر خواهید بود فرآیند ثبت نام خود را پیگیری نمایید.در صورتی که با فرم های وقت سفارت کانادا آشنایی کامل ندارید، تکمیل این فرم ها را به دست کارشناسان مرتبط داده، تا از این بابت هیچ نگرانی ای وجود نداشته باشد.

با توجه به اینکه آفیسرهای سفارت کانادا با دقت جزئیات این فرم ها را بررسی می نمایند، تکمیل این فرمها به زبان انگلیسی بسیار مهم تلقی خواهد شد. داشتن پاسپورت معتبر یکی دیگر از الزامات برای اخذ ویزای کانادا است. در صورت اقدام برای اخذ ویزای کانادا پاسپورتی با حداقل یک سال اعتبار، معتبر شناخته می شود. هر چند ممکن است دیده باشید که افرادی پاسپورت با ۶ ماه اعتبار را برای صدور ویزای کانادا کافی می دانند اما واقعیت چیز دیگری است زیرا شش ماه اعتبار از زمانی مورد محاسبه قرار می گیرد که شما ویزای کانادای خود را اخذ کرده باشید.

چیزی که باید متقاضیان بدانند این است که اخذ ویزای کانادا کار آسانی نیست و علاوه بر پیگیری نیاز دارد که پیش از هر اقدامی با کارشناسانی که در مورد ویزای کانادا اطلاعات دارند، مشاوره کنند. البته قابل ذکر است با وجود اینکه ویزاهای توریستی هم سختی های خاص خود را دارند اما پرونده های مربوط به ویزای مهاجرتی کانادا به مراتب سخت تر و پیچیده تر میباشند و در نهایت تنها عده کمی موفق به اخذ ویزا برای مهاجرت به کانادا می شوند.

هر چند همانطور که در سایت وزارت خارجه کانادا ذکر شده است هیچ تضمینی برای صدور ویزای کانادا وجود ندارد اما میتوان با رعایت تعدادی نکته مطمئن و ساده احتمال اخذ ویزای تضمینی کانادا را تا مقدار زیاد افزایش داد. متقاضیان در صورت رعایت این نکات و پیمودن مسیر مناسب میتوانند به راحتی به هدف خود که همان اخذ ویزای کانادا است، برسند. آشنایی کامل با زبان انگلیسی نخستین چیزی است که در مسیر اخذ ویزای تضمینی کانادا نیاز دارید. با توجه به سیستم تازه ای که از ابتدای سال ۲۰۱۶ شروع شده و به موجب آن درخواست های ویزای کانادا به صورت آنلاین و از طریق وبسایت وزارت خارجه کانادا صورت میگیرد، شما برای ثبت درخواست خود نیاز به آشنایی کامل با زبان انگلیسی دارید.

ویزای کانادا
ویزای کانادا

انواع ویزای کانادا

 • ویزای توریستی کانادا
 • سوپر ویزای کانادا
 • ویزای شغلی کانادا
 • ویزای تحصیلی کانادا
 • ویزای سرمایه گذاری کانادا
 • ویزای فرصت مطالعاتی کانادا

ویزای توریستی کانادا

یکی از راه های متداول برای مسافرت و گردش در کشورهای گوناگون، اخذ ویزای توریستی است. بسیاری از گردشگران و مهاجران به علت شرایط مناسب اجتماعی و اقتصادی که در کانادا وجود دارد، بازدید از این کشور را در اولویت قرار می دهند. دولت کانادا به دلیل کثرت درخواست های ویزای توریستی کانادا، قوانینی بسیار جدی در این زمینه برای ورود متقاضیان خارجی وضع نموده است؛ البته در صورت آشنایی کامل با این قوانین و تکمیل دقیق مدارک کار سختی برای اخذ ویزای توریستی کانادا نخواهید داشت. باید توجه داشته باشید که به دلیل تعطیلی سفارت کانادا در ایران، مراحل اخذ ویزای توریستی کانادا باید توسط خود متقاضیان یا از طریق نمایندگان قانونی، در یکی از سفارت های کانادا در کشورهای دیگر، مانند ترکیه، پیگیری شود.

اعتبار ویزاهای کانادا به هنگام ورود به کانادا توسط افسران اداره مهاجرت و مرزبانی کنترل خواهند شد. به طور معمول متقاضیان ویزای توریستی و دیداری می توانند حداکثر تا شش ماه در کانادا اقامت داشته باشند. کسانی که سوپر ویزا دریافت کرده اند اجازه دارند تا دو سال در کانادا بمانند. اگر ویزا به صورت Multiple صادر شده باشد چند بار ورود است و به دارنده ویزا امکان می دهد به طور متعدد وارد کانادا شود.

در صورتی که فرزندان زیر ۱۸ سال بدون والدین سفر می کنند برای اخذ ویزای کانادا باید رضایت نامه کتبی والدین خود را به همراه سایر مدارک ارائه نمایند و باید مشخص شود وظیفه سرپرستی از وی در مدتی که در کانادا اقامت دارد با چه کسی است. هم چنین اگر فقط یکی از والدین همراه فرزند باشد، باید رضایت نامه والد دیگر را داشته باشد.

متقاضیانی که برای دیدن جاذبه های کانادا، دیدار اقوام و آشنایان، کمپانی در همایش و کنگره و یا دوره های کوتاه مدت تحصیلی قصد ورود به این کشور را داشته باشند، به عنوان ویزیتور کوتاه مدت درخواست خود را ارائه می دهند. توجه نمایید که در اپلیکیشن فرم های جدید، گزینه ای برای انتخاب تعداد دفعات ورود به کانادا وجود ندارد؛ به این معنا که تمامی درخواست ها به یک شکل به سفارت ارجاع داده خواهند شد و درنهایت تصمیم گیری در خصوص مدت زمان اعتبار ویزا و یک یا چند بار ورود بودن آن به عهده سفارت است.

از آن جایی که در اکثر موارد، تاریخ خاتمه ویزا با تاریخ انقضای پاسپورت یکی است، پیشنهاد می کنیم در صورتی که اعتبار گذرنامه شما کم است، آن را تعویض نمایید. اعتبار کل ویزای کانادا برای مدت زمان استفاده از آن است که اگر چند بارورود Multiple باشد، اجازه سفرهای مکرر را به دارنده آن می دهد. توجه داشته باشید که در ویزای عادی متقاضی نمی تواند در هر بار ورود، بیشتر از شش ماه در کانادا اقامت کند مگر اینکه سوپر ویزا داشته باشد که در این صورت می تواند در هر سفر تا دو سال در کانادا بماند.

مدارک مورد نیاز ویزای توریستی کانادا

 • پر کردن فرم درخواست ویزای کانادا (Application form)
 • عکس رنگی با زمینه ی سفید
 • سند ملکی ترجمه شده
 • شناسنامه ترجمه شده
 • اصل پاسپورت قدیم و جدید
 • ارائه مدارک بانکی از جمله : گردش مالی آخر ۶ ماه حساب بانکی، نامه تمکن مالی
 • دعوتنامه

ویزای تحصیلی کانادا

مدارک مورد نیاز ویزای تحصیلی کانادا:

 • اصل پاسپورت
 • گواهی عدم سوء پیشینه
 • مدرک پذیرش از دانشگاه مربوطه
 • نامه REFRENCE سفارت
 • ۲ قطعه عکس رنگی زمینه سفید
 • ارائه مدارک مالی از جمله: نامه ی تمکن مالی همراه معادل مبلغ دلار کانادا، نامه ی مالی ساپورت کننده،نامه ی وام دانشجویی، فیش واریزی تحصیل
 • نامه تایید شدن مجوز تحصیلی از سفارت

ویزای شغلی کانادا

 • مدارک مورد نیاز برای ویزای کار کانادا:
 • پاسپورت معتبر
 • ارائه مدارک کاری مانند سند استخدام متقاضی تحت شرکت مربوطه در کانادا
 • ارائه مدارکی که نشان دهنده ی اقامت شما در کشور متبوع خود می باشد.
 • دو قطعه عکس
 • پر کردن فرم های مخصوص ویزای کانادا

سوپر ویزای کانادا

اعتبار اصلی این ویزا تا ده سال است اما از آنجائیکه گذرنامه های ایرانی حداکثر تا پنج سال اعتبار دارد، ویزای کانادایی که از این طریق به متقاضیان ایرانی تعلق می گیرد پنج ساله است. در این نوع ویزا کانادا، فرد دعوت کننده می باید فرزند یا نوه متقاضی باشد، در کانادا اقامت داشته باشد و حداقل حقوق پایه (۲۴۰۰۰ دلار در سال) را دریافت نماید.

مدارک اقامت و برگه های ارزشیابی شرایط مالی و مالیاتی فرد دعوت کننده هم حتما باید ارائه شوند. علاوه بر اینها دعوت کننده باید بیمه خدمات درمانی متقاضی را حداقل برای یک سال از داخل خاک کانادا تهیه کند و فرد دعوت شونده باید زیرنظر پزشکان مورد اعتماد سفارت معاینه شود. این ویزا چند بار ورود است و به دارنده آن اجازه می دهد در هر بار ورود حداکثر دو سال در کانادا اقامت داشته باشد.

کانادا یکی از کشورهایی است که به علت شرایط اجتماعی ، اقتصادی و طبیعت منحصر بفرد مقصد گردشگران و البته مهاجران قرار دارد. البته با توجه به میزان بالای تقاضا برای سفر به این کشور، مقررات بسیار محکمی از سوی دولت این کشور برای ورود شهروندان خارجی به کانادا وضع شده است؛ ولی در صورت آشنایی با شرایط ، مراحل و مدارک مورد نیاز می توان ویزای کانادا را نیز دریافت کرد.در ادامه با ویزاتک باشید.

برای سفر به کانادا، فرقی نمیکند برای دیدار اقوام و آشنایان، کمپانی در همایش های علمی و تجاری، بازدید از جاذبه های گردشگری و یا همراهی با تور کانادا، تحصیل و یا تحقیق، می روید ؛ تنها کاری که باید انجام دهید این است که مدارک مورد نیاز برای ویزا را آماده و ترجمه کنید و با حضور در سفارت کانادا یا آنلاین از طریق وبسایت سفارت کانادا اقدام کنید.وبسایت وزارت خارجه کانادا از زبان های انگلیسی و فرانسوی پشتیبانی شده است و شما میتوانید با استفاده از یکی از این دو زبان فرآیند ثبت نام خود را پیگیری نمایید.

ویزای فرصت مطالعاتی کانادا

با هدف ارتقای تبادلات علمی و فرهنگی مابین کانادا و دانش پژوهان سایر کشورها، تسهیلاتی با هدف ارائه ویزای فرصت مطالعاتی به واجدین شرایط، اعطا خواهد شد. متقاضیان میتوانند بعد از دریافت پذیرش از دانشگاه، موسسه علمی و یا مراکز هنری کانادا، جهت دریافت ویزا اقدام نمایند. از آنجائیکه این ویزا در رده بندی خاصی بین ویزاهای تحصیلی و کاری جای میگیرد، انتخاب نوع صحیح ویزا از اهمیت زیادی در پروسه اقدام برای ویزای فرصت مطالعاتی برخوردار است.

اکثر متقاضیان باید جهت دریافت ویزای کاری اقدام نمایند و برحسب مورد که آیا در حین دوره از استاد و مرکز آموزشی مقصد حقوق دریافت میکنند یا نه، باید فرم های مربوطه را تکمیل و هزینه های مرتبط را به اداره مهاجرت کانادا پرداخت نمایند. در بعضی موارد با توجه به طول مدت دوره و ماهیت علمی یا پژوهشی آن می توان برای سایر ویزاها، مانند ویزاهای تحصیلی و یا حتی ویزیتور عادی اقدام نمود. کسانی که برای دریافت این ویزا اقدام می کنند معمولا از شرایط علمی ، پژوهشی و فرهنگی خاصی برخوردار هستند و می توانند دانش اکتسابی خود را در اختیار سایر همکاران و هم رشته ای های خود قرار دهند.

ویزای سرمایه گذاری کانادا

یکی از آسان ترین راه ها برای مهاجرت به کانادا، راه سرمایه گذاری می باشد. کانادا برنامه های زیادی برای این راه پیشنهاد کرده است. توجه داشته باشید که روند مهاجرت به راه سرمایه گذاری در استان کبک سرعت پذیرش بیشتری دارد و اگر شرایط زیر را دارید می توانید از طریق سرمایه گذاری به کانادا به راحتی مهاجرت کنید.

از مزیت های این راه می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • درصد قبولی بالا از طریق سرمایه گذاری نسبت به بقیه راه ها
 • سرعت بالای پذیرش پرونده توسط اداره مهاجرتی کانادا
 • عدم نیاز به دانستن زبان انگلیسی یا فرانسه

برای این نوع مهاجرت از دو طریق می توانید اقدام نمایید:

 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری برنامه دولت فدرال
 • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری برنامه کبک
ویزای کانادا
ویزای کانادا

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کانادا

با توجه به زمان دو هفته الی سه ماه که پروسه صدور ویزای کانادا طول می کشد، بهتر است پاسپورت شما حداقل یکسال اعتبار داشته باشد. برای اینکه دقیق تر بیان کنیم باید بگوییم سفارت خانه کانادا شرط ۳ ماه اعتبار بیشتر از زمان ویزا را برای اعتبار پاسپورت قرار داده است. در نتیجه برای متقاضیان ویزای ۶ ماهه پاسپورتی با اعتبار ۹ ماهه مورد نیاز است. حال با توجه به زمان دو هفته الی سه ماه که پروسه صدور ویزا به طول خواهد انجامید، شما به پاسپورتی با ۱ سال اعتبار نیاز دارید. در قدم بعد به یک حساب معتبر خارجی برای پرداخت هزینه ها و صدور ویزای کانادا نیاز دارید.

تهیه عکس با کیفیت مورد مهم دیگری است که می تواند پروسه اخذ ویزای تضمینی کانادا را کوتاه نماید. تهیه عکسی با ابعاد ۳٫۵*۴٫۵ به گونه ای که چهره شما به صورت کامل قابل تشخیص باشد مورد نیاز است. زمینه عکس باید سفید و کیفیت رنگها مناسب و استاندارد باشد. وبسایت های وزارت خارجه کانادا و آمریکا این امکان را برای متقاضیان فراهم نموده اند تا با آپلود آزمایشی عکس ها کیفیت آن ها را ارزیابی کنند.

پیکاپ ویزای کانادا

تا چندی پیش بسیاری از متقاضیان با خدمات پیکاپ ویزا آشنا نبودند و این ناآگاهی موجب میشد برای گرفتن وقت سفارت کانادا و سپس اخذ ویزای کانادا، دوبار به کشور واسط سفر کنند. به علت زمان بندی های نامناسب این سفر ها اشکالاتی نیز به وجود می آوردند و کار متقاضیان را برای تکمیل کردن مدارک سخت می نمود. در این وضعیت متقاضیان جذب تبلیغاتی که ویزای آسان کانادا را تبلیغ می کردند، شده و در این راه هزینه های زیادی می کردند؛ هر چند در نهایت رویاهای آنها محقق نشده و موفق به اخذ ویزای کانادا نمی شدند. البته در این مورد نمیتوان از نقش خود متقاضیان که در مسیر اشتباه گام برمیداشتند، چشم پوشی کرد.

ریجکت ویزای کانادا

ریجکت ویزای کانادا یا همان مردودی ویزای کانادا به دلایل مختلف می تواند رخ دهد. به طور کلی علت مردود شدن ویزای کانادا این است که افسر ویزا قانع نمیشود که قصد شما از ماندن در کانادا موقت است و او بر این عقیده میباشد که شما قصد اقامت طولانی مدت را در کانادا دارید. البته گاهی وجود مشکلات در پرونده و کمبود مدارک موجب ریجکت ویزا میشود. در این راستا باید سناریو و برنامه ریزی شما طوری باشد که بتوانید افسر ویزا را قانع کنید. در غیر این صورت او ویزای کانادا شما را مردود میکند.

دلایل رد شدن ویزای کانادا

 • نقص مدارک
 • مشکلات حساب بانکی و تمکن مالی
 • عدم وجود برنامه سفر مشخص ( برای ویزای توریستی کانادا)

زمان اقدام مجدد بعد از ریجکت شدن ویزای کانادا

قانون مشخصی برای اینکه با چه بازه زمانی بعد از ریجکت ویزای کانادا درخواست مجدد بدهید وجود ندارد ولی از نظر تجربی بهتر است زمانی مجدد درخواست دهید که علت اصلی مردودی را می دانید و در خصوص رفع آن مشکل قدم برداشته اید. بعد از رفع مشکل پرونده می توانید بلافاصله درخواست مجدد برای ویزای کانادا را بدهید. متاسفانه حتی در صورتی که با فاصله یک روز درخواست ویزا دهید، باید انگشت نگاری را تجدید کنید. انگشت نگاری برای ویزای کانادا بعد از ریجکت شدن باز الزامی میباشد. همچنین شما باید تمام هزینه های مربوط بهاداره مهاجرت کانادا را مجدد پرداخت کنید.

نحوه اعتراض به رد ویزای کانادا

اتفاقی که نباید، رخ داده است. چه باید کرد؟ در بسیاری از مواردی که درخواست ویزای کانادا برای بار اول رد شده باشد، امیدواری بسیاری وجود خواهد داشت تا با ارسال نامه ای رسمی و فنی نسبت به بازنگری مجدد پرونده و در نهایت پذیرش درخواست ویزای کانادا موافقت شود. البته این اعتراض هم از منظر فرم و هم از نظر محتوا ضوابطی دارد که می بایست به دقت رعایت شوند، در غیر این صورت سفارت کانادا به اعتراض رسیدگی نمی کند.

اولین گام در اعتراض به ریجکت ویزا کانادا، بررسی دلیل و یا دلایل رد شدن درخواست است. این عوامل در قالب نامه ای رسمی موسوم به نامه ریجکتی به اطلاع متقاضی می رسد. بعد از مطالعه نامه ریجکتی ویزای کانادا و بررسی دلایل آن در شرایطی دلایل عنوان شده در این نامه با مدارک متقاضی مغایرت داشته باشد، می توان به رد شدن ویزا کانادا اعتراض کرد.

برای مثال اگر متقاضی چندین سفر به کشورهای حوزه شنگن داشته است و از تمکن مالی قابل قبول و دارایی های مناسبی در ایران نیز برخوردار بوده اما در نامه ریجکتی وی به سابقه ناکافی سفر و شرایط مالی بعنوان دلایل رد ردخواست ویزای کانادا اشاره شده باشد، می توان نامه ای به ادرس ایمیل سفارت کانادا ارسال شود و با شرح دقیق دلایل ریجکت ویزا کانادا، بدون نیاز یه الصاق (اتچ کردن) مدارکی جدید، به توضیح سابقه سفر خود و یا مدارک مالی ارائه شده، اشاره شود.

پیگیری پاسخ ویزای کانادا

در راه ثبت نام آنلاین ویزای کانادا هر متقاضی به حساب کاربری خود در سایت رسمی سفارت کانادا مراجعه کرده و بعد از درج شماره پیگیری و تاریخ تولد (میلادی) می تواند در جریان آخرین بروزرسانی پرونده خود قرار بگیرد. طبعا پیگیری درخواست ویزای کانادا از طریق مراجعه به حساب کاربری بسیار ساده تر است و احتمال با خبر نشدن از بروزرسانی های پرونده به حداقل کاهش می یابد.

در راه مراجعه حضوری اما پیگیری پاسخ ویزای کانادا در این راه کمی دشوارتر بوده و عموما مشکلاتی را برای متقاضیان ایجاد می کند. هماهنگونه که اشاره شد در این راه ایمیلی که متقاضی در هنگام مراجعه به دفاتر بیومتریک و پر کردن فرم های مربوط درج می کند، پل ارتباطی وی با سفارت خواهد بود. در بسیاری از مواقع متقاضیان دیر متوجه ایمیل ارسالی از سوی سفارت خواهند شد و یا پیام ارسالی به فولدر Spam رفته و درخواست کننده ویزا کانادا اصلا متوجه ایمیل نخواهد شد. از آنجایی که برای مثال متقاضی تنها ۳۰ روز از زمان صدور نامه انگشت نگاری فرصت دارد به یکی از دفاتر انگشت نگاری سفارت کانادا مراجعه کند، عدم اطلاع به موقع می تواند مشکلات بسیاری را موجب شود.

از سوی دیگر بعضا مشاهده شده است مدارک ارائه شده به دفاتر انگشت نگاری سفارت کانادا در زمان پر کردن فرم ها و یا بعد از آن به هر دلیلی مفقود خواهند شد! حال آنکه در راه ثبت نام آنلاین مدارک در فرم مربوطه آپلود شده و امکان مفقود شدن وجود ندارد.

نکته ای درباره ویزای کانادا

در سال های گذشته سفارت کانادا بارها قوانین مرتبط با اقدام جهت اخذ ویزا را تغییر داده است. به همین منظور سخت گیری های سفارت در خصوص موافقت یا مخالفت با درخواست متقاضیان ایرانی نیز با نوسانات زیادی همراه بوده و هست. از آن جایی که شرایط هر متقاضی با دیگری متفاوت است، به هیچ وجه نمی توان یک نسخه ثابت را برای همه تجویز کرد.مشاوران با تکیه بر دانش و تجربه چندین ساله در خصوص خدمات ویزای کانادا و با آگاهی از روال کنونی سفارت، ابتدا شرایط هر متقاضی را به دقت بررسی می کنند و بر حسب شرایط بهترین و مطمئن ترین راه را برای متقاضی در نظر می گیرند.


   تبلیغات    

                 تور مسافرتی


امتیاز مقاله

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *