لیدوما تریپ

پارک ژوراسیک تهران

در این مقاله از معرفی جاهای دیدنی ایران یکی از جاذبه های بسیار زیبای تهران یعنی پارک ژوراسیک را به شما معرفی خواهیم کرد که یکی از جاهای دیدنی بسیار زیبا و دیدنی محسوب می شود. در ادامه با تاپ تراول همراه باشید…

پارک ژوراسیک تهران یا بوستان دایناسورهای متحرک یک بوستان آموزشی، گردشگری و تفریحی در میدان بهرود سعادت آباد تهران است.

مقالات بیشتر بخوانید:

این پارک با انواع مجسمه های دایناسورها در گونه های گوناگون و ابعاد واقعی اولین پارک موضوعی پایتخت محسوب می شود که به معرفی انواع دایناسورها به همراه نمایش مجسمه های متحرک دایناسورها همراه با صدا و جلوه های ویژه می پردازد. احداث پارک ژوراسیک در اوایل اسفند ماه 1392 خورشیدی به بهره برداری رسید.

پارک ژوراسیک تهران
پارک ژوراسیک تهران

این پارک با انواع مجسمه های دایناسور ها در گونه های گوناگون و ابعاد واقعی اولین پارک موضوعی پایتخت محسوب می شود که به معرفی انواع دایناسورها به همراه نمایش مجسمه های متحرک دایناسورها همراه با صدا و جلوه های ویژه می پردازد.

جالب است بدانید حدود 40 سال پیش تعداد اندکی از بقایای یک دایناسور به وسیله ی محققان فرانسوی در حوالی شهر کرمان کشف شد , آنها به سرعت آن بقایا را به موزه تاریخی پاریس منتقل کردند و تا پیش از افتتاح پارک ژوراسیک در تهران تنها تصور ما از دایناسور ها در فیلم ها و قصه ها بوده است.

مطالب بیشتر بخوانید
موزه مقدم تهران

در پارک ژوراسیک تهران نام علمی , راه زندگی و دیگر اطلاعات درباره هر دایناسور به نمایش گذاشته گردیده است.این دایناسور ها بسیار طبیعی طراحی شده اند. به طوری که قادر هستند پلک بزنند و دست و پای شان حرکت می کند. همچنین یک تخم دایناسور که نوزاد دایناسور از آن بیرون می آید و دوباره به داخل فرو می رود نیز طراحی گردیده است.

پارک ژوراسیک تهران
پارک ژوراسیک تهران

در این پارک امکاناتی از جمله پارکینگ، بوفه و سرویس بهداشتی و فضایی مناسب و کافی برای خانواده ها موجود است. علاوه بر آن دارای کارگاه های آموزشی و فیلم، استودیو ژوراسیک، سینما سه بعدی و ژورا شاپ (کافی شاپ مخصوص ژوراسیک پارک) است.

دسترسی و زمان بازدید

آدرس: تهران، سعادت آباد، پایان بلوار پاکنژاد، میدان بهرود، بلوار شقایق، پایین تر از پارک پرواز

زمان بازدید: تمام ایام هفته از ساعت 9:30 تا 21:30

تلفن تماس: 22367660   تبلیغات    

                 تور کیش


Load More In تهرانگردی

بدون نظر

  1. ناشناس

    مارس 17, 2019 at 12:45

    امتیاز بازدید کننده: ستاره ها ۴

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *