تجربه ای لوکس از   تور استانبول  همراه با ایوار
آمریکا

پل بروکلین ، پل معلق در آمریکا | Brooklyn Bridge 

اجاره ماشین در دبی
تور تابستان 1403 تور لحظه آخری

اطلاعاتی که در این مقاله بدست خواهید آورد :

پل بروکلین

در این مطلب از وب سایت گردشگری تاپ تراول شما را با پل بروکلین در نیویورک آشنا خواهیم کرد. در ادامه همراه ما باشید.

پل بروکلین (Brooklyn Bridge) یکی از قدیمی ترین پل های معلق در ایالات متحده آمریکا است .ساخت پل بروکلین در سال1869 آغاز شد و در سال 1883 تکمیل شد و بر روی رودخانه شرق واقع شده است که بروکلین را به منتهن متصل می کند . پل بروکلین 1825 متر طول دارد و بزرگترین پل معلق جهان تا سال 1903 بوده است و همچنین این پل اولین پل معلق سیم فولادی (steel-wire) جهان است .نیویورک یکی از زیباترین خط افق های جهان را دارد که دورنمای پل بروکلین در منظره شهر ، خط افق نیویورک را دوچندان زیباتر می کند.

پل بروکلین
پل بروکلین

با اتمام ساخت پل بروکلین در سال ۱۸۸۳، پل بروکلین به یک اثر تاریخی و ملی و نماد شهر نیویورک تبدیل شد. اقرار گیری پل در پس آسمان خراش های بلند نیویورک، منظره ای جذاب را به وجود آورده است. پل بروکلین از روی رودخانه شرق می گذرد و منهتن را به بروکلین متصل می کند.

طراح اصلی پل بروکلین جان روبلینگ (John A. Roebling) بود که مدت کوتاهی پس از شروع ساخت پل در گذشت. بعد از او پسرش واشنگتن روبلینگ (Washington Roebling)ادامه امور را در دست گرفت. پل بروکلین بزرگترین پل در زمان خود بود و یک شاهکار مهندسی قرن ۱۹ محسوب می شود.


 لیدوما    

             | اجاره ویلا در رامسر | اجاره سوئیت در کیش


اقامتگاه بوم گردی

Roebling می گوید این پل نه تنها در ظاهر باشکوه و مقاوم است بلکه در واقعیت هم همینطور است . دو برج هر کدام به ارتفاع 84 متر در وسط پل ساخته شده است که بسیاری از کابل ها به آن ها متصل شده اند.

یک شبکه کابل های مقاوم هر کدام به ضخامت 11 اینچ پل را در برابر سقوط محافظ می کند . حتی Roebling ادعا کرد که این پل بدون این کابل ها هم فرو نمی ریزد و صرفا خم می شود . اما بعد از افتتاح این پل هنوز خیلی از نیویورکی ها امن بودن این پل را باور نداشتند.

پل بروکلین
پل بروکلین

فیل ها در سراسر پل بروکلین رفتند

فیل ها PT Barnum در سال 1884 در پل پل بروکلین راه می رفتند. این پل در سال جاری افتتاح شد، زمانی که بیست و یک فیل، همراه شتر و دیگر حیوانات از پل عبور کرد. بارونوم می خواست ثابت کند پل ایمن است و همچنین می خواست که سیرک خود را ارتقا دهد.

پل بروکلین به عنوان یکی از بزرگترین پل های مهندسی در قرن 19 هنوز باقی مانده است و یکی از محبوب ترین پل های جهان در شهر نیویورک است.

پل بروکلین
پل بروکلین

دسترسی به پل بروکلین

برای رسیدن به پل بروکلین به ویژه برای گردشگران بهترین راه استفاده از خطوط مترو است. خطوطی که مستقیما به این پل می‌رسند خطوط۴، ۵ و ۶ است و اگر در خطوط J یا Z بودید نگران نباشید. از آنها هم می‌شود خط خود را تغییر دهید و در نهایت با تغییر خط متروی خود به راحتی به این پل زیبا برسید.

شما می‌توانید با دوچرخه خود وارد این پل شوید،‌ کافی است مسیر پیاده و دوچرخه را دنبال کنید.


   تبلیغات    

                 تور مسافرتی


امتیاز مقاله

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *