تجربه ای لوکس از   تور استانبول  همراه با ایوار
اصفهان

آبسار اصفهان | مجبوب ترین پارک آبی نصف جهان 

اجاره ماشین در دبی
تور تابستان 1403 تور لحظه آخری

آیا تا به حال به اصفهان سفر کرده‌اید؟ اگرچه بسیاری از افراد این شهر را به سوغاتی‌های خوش طعم و مفید آن می‌شناسند، اما شما می‌توانید با کمی پرس و جو از جذاب‌ ترین تفریحات اصفهان نیز بهره‌مند شوید. اگر شما نیز خواهان آب تنی و سفر به دنیای زیر آب هستید، توصیه ما مراجعه به پارک آبی و مجموعه استخر آبسار اصفهان است؛ چراکه این مجموعه سابقه نسبتاً طولانی در مقایسه با هم صنفان خود داشته و توانسته لقب هیجان انگیز‌ترین تفریح در اصفهان را به نام خود ثبت کند. محیط این پارک آبی کاملاً امن بوده و به دلیل جداسازی سانس بانوان و آقایان، امکان استفاده برای تمامی افراد در مدت زمانی معین وجود خواهد داشت.

آبسار اصفهان

پارک آبی و مجموعه استخر آبسار اصفهان

اگر به دنبال حضور در مجموعه‌ای اقامتی، تفریحی و ورزشی هستید، توصیه ما حضور در مجموعه پارک آبی آبسار اصفهان است؛ چراکه معماری داخلی این مجموعه کاملاً منحصر به فرد بوده و توانسته به صورت همزمان میزبان حدوداً 2000 نفر باشد. قطعاً تمامی گردشگران پیرو حضورشان در اصفهان، به دنبال تجدید قوا و بازیابی روحیه خود هستند که این دسته از تفریحات می‌تواند تجربه هیجان انگیزی برای آنها باشد. در شهر اصفهان این مجموعه به عنوان مجهز‌ترین و بزرگ‌ترین پارک آبی در حال فعالیت بوده که به دلیل داشتن بخش‌های مختلف می‌تواند تضمین‌کننده ساعاتی خوش برای شما باشد.

لازم به ذکر است محوطه رختکن مجموعه در دو بخش ویژه و معمولی وجود داشته و شما می‌توانید وسایل خود را در کمدهای منظم و محفوظ قرار دهید. سطح آب کل پارک آبی و مجموعه استخر آبسار اصفهان 950 متر بوده که بخش‌هایی چون استخر کودکان، استخر کم عمق و استخر عمیق را در خود جای داده است. همچنین برای علاقه مندان یه سونا باید بگوییم که امکان استفاده از سونا خشک، سونا بخار و 3 جکوزی با دماهای مختلف در اینجا امکان‌پذیر است.


 لیدوما    

             | اجاره ویلا در رامسر | اجاره سوئیت در کیش


اقامتگاه بوم گردی

تعرفه و ساعات کاری

ازآنجا که امروزه چنین تفریحاتی جنسیت نمی‌شناسد و تمامی افراد مایل به حضور در این مجموعه هستند، شما می‌بایست علی رغم توجه به سانس‌های نوشته شده در بخش ذیل پیش از حضور در مجموعه با شماره تماس پارک آبی و مجموعه استخر آبسار اصفهان تماس حاصل فرمایید تا از سانس مربوط به خود، مطمئن شوید. توصیه می‌کنیم نکات ذیل را نیز مدنظر داشته باشید تا بتوانید از تفریحی بی‌دردسر و در عین حال هیجان انگیز بهره‌مند شوید.

  • بلیط‌های خریداری شده تنها برای یک نفر خواهد بود.
  • برای استفاده از بوفه، خرید لوازم ورزشی، آراشگاه و ماساژ باید هزینه‌ای جداگانه از بلیط را پرداخت نمایید.
  • حین انتخاب سانس موردنظر تمام دقت خود را بکار گیرید؛ چراکه امکان جابه جایی یا لغو بلیط خریداری شده به هیچ عنوان وجود ندارد.
ایام هفته پارک آبی استخر
شنبه آقایان 14 الی 24 / 280 هزار تومان/ 3 ساعت پایانی 240 بانوان 14 الی 22 / ورودی 60 هزار تومان/ دقیقه‌ای 600
یکشنبه بانوان 10 الی 22 / 280 هزار تومان/ 3 ساعت پایانی 240 آقایان 14 الی 24 / ورودی 60 هزار تومان/ دقیقه‌ای 600
دوشنبه آقایان 14 الی 24 / 280 هزار تومان/ 3 ساعت پایانی 240 بانوان 14 الی 22 / ورودی 60 هزار تومان/ دقیقه‌ای 600
سه شنبه بانوان 10 الی 22 / 280 هزار تومان/ 3 ساعت پایانی 240 آقایان 14 الی 24 / ورودی 60 هزار تومان/ دقیقه‌ای 600
چهارشنبه آقایان 14 الی 24 / 280 هزار تومان/ 3 ساعت پایانی 240 بانوان 14 الی 22 / ورودی 60 هزار تومان/ دقیقه‌ای 600
پنجشنبه بانوان 10 الی 22 / 300 هزار تومان/ 3 ساعت پایانی 240 آقایان 14 الی 24 / ورودی 60 هزار تومان/ دقیقه‌ای 600
جمعه آقایان 10 الی 24 / 300 هزار تومان/ 3 ساعت پایانی 240 بانوان 10 الی 15:30/ آقایان 16 الی 24/ورودی 60 هزار تومان/ دقیقه‌ای 600
سانس آزاد 160000 تومان

پارک آبی

  • آقایان: روزهای زوج از ساعت ۱۴:00 الی ۲۴:00 و جمعه از ساعت ۱۰:00 الی ۲۴:00
  • بانوان: روزهای فرد از ساعت ۱۰:00 الی ۲۲:00

استخر

  • آقایان: روزهای فرد از ساعت ۱۴:00 الی ۲۴:00 جمعه از ساعت ۱۶:00 الی ۲۴:00
  • بانوان: روزهای زوج از ساعت ۱۴:00 الی ۲۲:00 و جمعه از ساعت ۱۰:00 الی ۱۵:۳۰

بخش های مختلف پارک آبی آبسار اصفهان

تمامی تفریحات آبی بخش‌های مختلفی دارند که آگاهی نسبت به وجود آنها می‌تواند منجر به انتخاب مناسب افراد شود. توصیه می‌کنیم بخش ذیل را با دقت خوانده و سپس بر اساس سلیقه خود، تفریحات موردنظر را انتخاب نمایید.

سقوط آزاد

از هیجان انگیز‌ترین بخش‌های این پارک آبی، سقوط آزاد بوده که با داشتن طولی حدوداً 7 متر توانسته یکی از هیجان انگیز‌ترین لحظات را برای افراد مهیا کند. شما با استفاده از این بخش می‌توانید در آن واحد احساساتی چون آرامش، ترس و حتی هیجان را نیز تجربه کنید.

فوتبال صابونی

همانطور که می‌دانید فوتبال عضو جدانشدنی آقایان و بانوان بوده که در اینجا امکان بازی برای شما عزیزان مهیا است؛ چراکه تمامی آقایان و بانوان می‌توانند در سانس مربوط به خود انواع مختلفی از ورزش‌های توپی چون فوتبال صابونی، فوتبال دستی و فوتبال توپی را با امنیت کامل انجام دهند.

رودخانه آرام

قطعاً حضور در این بخش و استفاده از تیوپ‌های ایمن، می‌تواند شما را در رودخانه‌ای با عمق 90 سانتی متر برده و احساسات مطلوبی را برای شما به ارمغان آورد.

بومرنگ

اگر به دنبال تفریحی هستید که همراه با رفیق یا خانواده خود آن را سپری کنید، توصیه ما استفاده از بومرنگ است؛ چراکه در این بازی تیوپ‌هایی دو نفره وجود دارد که شما را تا ارتفاع 11 متر در سرسره‌ای U شکل هدایت می‌کند. اصلاً از انتهای کار هراس نداشته باشید؛ زیرا در نهایت در حوضچه‌ای امن فرود خواهید آمد.

چاله فضایی

سرسره‌های تونلی و چاله‌ای همانند قارچ در انتظار حضور شما در چاله فضایی هستند. اگرچه بسیاری از افراد تصور می‌کنند این بخش هیجان زیادی ندارد، اما مطمئن باشید در نهایت احساسی برای شما ایجاد می‌شود که باعث افزایش سطح آدرنالین شما خواهد شد.

سالن واقعیت مجازی یا VAR

در دنیای مجازی همه بخش‌ها همانند دنیای واقعی بوده که برای نخستین بار در پارک آبی اصفهان ایجاد شده است. در اینجا انواع مختلفی از دستگاه‌های به روز وجود دارد که بانوان و آقایان امکان استفاده از آنها را خواهند داشت.

سخن پایانی

جالب است بدانید در جای جای ایران کارشناسانی حضور دارند که نسبت به تمامی جاذبه‌های گردشگری سراسر ایران توجه ویژه‌ای داشته و به دنبال معرفی بهترین‌ها هستند. برای مثال پارک آبی آبسار توانست لقب بزرگ‌ترین پارک سرپوشیده فلات مرکزی را از آن خود نماید؛ چراکه مساحت این مجموعه ۱۲۰۰۰ مترمربع بوده که توانسته بازی‌ها و تفریحات هیجان‌انگیزی را درون خود جای دهد. به شما این اطمینان را می‌دهیم که بازی‌های این مجموعه که حدوداً ۱۳ سرسره مختلف است، می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم نماید. لازم به ذکر است در این محیط تنها سرسره‌های آبی وجود نداشته و شما می‌توانید از تفریحاتی چون فوتبال صابونی، سالن بازی کامپیوتری، حمام ترکی و… نیز بهره‌مند شوید.


   تبلیغات    

                 تور کیش


امتیاز مقاله

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *