تجربه ای لوکس از   تور استانبول  همراه با ایوار
مازندران

اسکله قایقرانی بابلسر 

اجاره ماشین در دبی
تور تابستان 1403 تور لحظه آخری

اسکله قایقرانی بابلسر

در این مقاله از قسمت جاهای دیدنی ایران در مجله گردشگری تاپ تراول در نظر داریم تا شما را با جاذبه ای بسیار زیبا در بابلسر آشنا کنیم. این جای دیدنی که اسکله قایقرانی بابلسر نام دارد یکی از جاهای بسیار منحصر به فرد بابلسر می باشد. در ادامه با تاپ تراول همراه باشید…

یکی از شهرهای زیبا و پرجاذبه در زمینه گردشگری استان مازندران شهر ساحلی بابلسر است که بین دریای مازندران و رشته کوه البرز قرار دارد.

مقالات بیشتر بخوانید:


 لیدوما    

             | اجاره ویلا در رامسر | اجاره سوئیت در کیش


اقامتگاه بوم گردی

قطعاً یکی از مهم ترین عواملی که باعث زیبایی شهر بابلسر گردیده است گذشتن رودخانه بابل رود از مرکز این شهر می باشد که امکانات بسیار خوبی در کنار این رودخانه جهت استفاده گردشگران و مسافرین ایجاد گردیده است.

امکاناتی چون اسکله های قایق رانی بابلسر، پدالو ، سفره خانه بابلسر ، قلیان سرا ، رستوران ، کافی شاپ بابلسر و پارک و فضای سبز اطراف رودخانه مکانی بسیار خوب جهت تفریح و استراحت گردشگران و مسافران می باشد.

اسکله قایقرانی بابلسر
اسکله قایقرانی بابلسر

این مکان یکی از بهترین مکان های تفریحی و گردشگری بابلسر می باشد.

اسکله ساحلی بابلسر یکی از مکان های مهم گردشگری در بابلسر است که هر ساله شمار زیادی از مسافران را به خود جذب می کند. البته این اسکله جنبه تجاری ندارد و بیشتر به عنوان یکی از مکان های گردشگری مورد استفاده قرار می گیرد. از نکته مهم این اسکله وجود سنگهایی به عنوان موج شکن است که در نوع خود بسیار زیبا بوده و برای جلوگیری از نفوذ آب در قسمتی از منطقه و پارک نزدیک آن می باشد.

وجود اسکله های قایقرانی با انواع قایقها و صنوبرهای بلند در دو طرف پیاده رو رودخانه بابلرود به جذابیت این رود اضافه کرده است و همچنین انعکاس نور چراغهای حاشیه رودخانه در آب،  فضای دلپذیری را در شب برای مسافران و گردشگران بابلسر فراهم میکند. از پل اول تا پایان رودخانه در دو طرف، فضایی برای اقامت مسافران فراهم گردیده است که شما می توانید در کنار این رودخانه با درخت های کهنسال و زیبایش لحظات خوشی را تجربه نمایید.

اسکله قایقرانی بابلسر
اسکله قایقرانی بابلسر

در پایان مسیر رودخانه بابلرود و بعد از گذر از اسکله های قایقرانی اطراف رودخانه به سواحل زیبای دریای بابلسر می رسیم.

با این توصیف میتوان پارک و اسکله بابلسر را از دیدنیهای این شهر به شمار آورد که در ایام تعطیلات بویژه تابستان پذیرای شمار زیادی از گردشگران میباشد.


   تبلیغات    

                 تور مسافرتی


امتیاز مقاله

مطالب مرتبط

یک دیدگاه

  1. شهاب شیردل

    امتیاز بازدید کننده: ستاره ها ۵

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *