لیدوما تریپ

اسکله قایقرانی بابلسر

در این مقاله از قسمت جاهای دیدنی ایران در مجله گردشگری تاپ تراول در نظر داریم تا شما را با جاذبه ای بسیار زیبا در بابلسر آشنا کنیم. این جای دیدنی که اسکله قایقرانی بابلسر نام دارد یکی از جاهای بسیار منحصر به فرد بابلسر می باشد. در ادامه با تاپ تراول همراه باشید…

یکی از شهرهای زیبا و پرجاذبه در زمینه گردشگری استان مازندران شهر ساحلی بابلسر است که بین دریای مازندران و رشته کوه البرز قرار دارد.


   تبلیغات    

             | اجاره ویلا در رامسر | اجاره سوئیت در کیش


مقالات بیشتر بخوانید:

قطعاً یکی از مهم ترین عواملی که باعث زیبایی شهر بابلسر گردیده است گذشتن رودخانه بابل رود از مرکز این شهر می باشد که امکانات بسیار خوبی در کنار این رودخانه جهت استفاده گردشگران و مسافرین ایجاد گردیده است.

امکاناتی چون اسکله های قایق رانی بابلسر، پدالو ، سفره خانه بابلسر ، قلیان سرا ، رستوران ، کافی شاپ بابلسر و پارک و فضای سبز اطراف رودخانه مکانی بسیار خوب جهت تفریح و استراحت گردشگران و مسافران می باشد.

اسکله قایقرانی بابلسر
اسکله قایقرانی بابلسر

این مکان یکی از بهترین مکان های تفریحی و گردشگری بابلسر می باشد.

اسکله ساحلی بابلسر یکی از مکان های مهم گردشگری در بابلسر است که هر ساله شمار زیادی از مسافران را به خود جذب می کند. البته این اسکله جنبه تجاری ندارد و بیشتر به عنوان یکی از مکان های گردشگری مورد استفاده قرار می گیرد. از نکته مهم این اسکله وجود سنگهایی به عنوان موج شکن است که در نوع خود بسیار زیبا بوده و برای جلوگیری از نفوذ آب در قسمتی از منطقه و پارک نزدیک آن می باشد.

وجود اسکله های قایقرانی با انواع قایقها و صنوبرهای بلند در دو طرف پیاده رو رودخانه بابلرود به جذابیت این رود اضافه کرده است و همچنین انعکاس نور چراغهای حاشیه رودخانه در آب،  فضای دلپذیری را در شب برای مسافران و گردشگران بابلسر فراهم میکند. از پل اول تا پایان رودخانه در دو طرف، فضایی برای اقامت مسافران فراهم گردیده است که شما می توانید در کنار این رودخانه با درخت های کهنسال و زیبایش لحظات خوشی را تجربه نمایید.

اسکله قایقرانی بابلسر
اسکله قایقرانی بابلسر

در پایان مسیر رودخانه بابلرود و بعد از گذر از اسکله های قایقرانی اطراف رودخانه به سواحل زیبای دریای بابلسر می رسیم.

با این توصیف میتوان پارک و اسکله بابلسر را از دیدنیهای این شهر به شمار آورد که در ایام تعطیلات بویژه تابستان پذیرای شمار زیادی از گردشگران میباشد.   تبلیغات    

                 تور کیش

Load More In مازندران

بدون نظر

  1. شهاب شیردل

    می 1, 2019 at 10:43

    امتیاز بازدید کننده: ستاره ها ۵

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *