خرید بلیط هواپیما

سرزمین عجایب تیراژه تهران

در این مقاله از معرفی جاهای دیدنی ایران به سراغ یکی از مجتمع های بسیار زیبای تفریحی تهران به نام سرزمین عجایب تیراژه می رویم و امکانات و ویژگی های این مکان را به شما معرفی خواهیم کرد. در ادامه با تاپ تراول همراه باشید…


   تبلیغات    

            | بلیط هواپیما در طاهاگشت |


سرزمین عجایب یا wonderland یکی از جاهای تفریحی تهران است که در مجتمع تجاری تیراژه واقع گردیده است. این مجتمع در یک فضای حدود 4000 متری وسایل بازی متنوعی را در اختیار سطوح گوناگون سنی قرار می دهد.

سرزمین عجایب تیراژه تهران
سرزمین عجایب تیراژه تهران

بازیهایی مثل خلبان کوچولو، سفردریایی، ماشین فرفره و اطاق بازی و سرسره کودکان 3 تا 6 سال شما را بسیار سرگرم میکند. در صورتی که فرزندان شما کمی بزرگتر هستند میتوانند از بازیهایی مثل ماشین یا موتور کوبنده، بولینگ کوچک یا شترسواری نیز لذت ببرند. همچنین بازیهای کامپیوتری سرزمین عجایب به اندازه ای تنوع دارد که به سختی می توانید یکی را برای بازی انتخاب کنید.

غیر از بازیهای کامپیوتری برای بزرگترها هم فرصت هیجان و سرگرمی وجود دارد. شبیه ساز هواپیما یکی از محبوب ترین دستگاههای این مجموعه است. اطاقکی که داخل آن می نشینید، در آن بسته خواهد شد و با حرکت دسته هواپیمای خود، اطاقک در جهات گوناگون آغاز به حرکت میکند.
همچنین بوفالوی وحشی که حتی برای بزرگترها هم رام کردن آن کار بسیار دشواری است. سفینه گردان هم از جمله بازیهایی است که کودکان اجازه سوار شدن در آن را ندارند. یک تفریح بسیار جدی این مجموعه هم سالن بزرگ بولینگ میباشد.
هنگام ورود به این مجموعه شما باید یک کارت اعتباری تهیه کنید که جلوی درب ورودی به شما عرضه خواهد شد. مبلغی از این کارت بابت ورودیه شما و کودکانتان به سرزمین عجایب می باشد و علاوه بر آن می توانید به هر مقدار که تمایل دارید کارت اعتباری خود را شارژ نمایید. پس از آن هنگام استفاده از هر دستگاه مبلغی از شارژ کارت شما کم میشود. غیر سالن بولینگ تمام وسایل بازی این مجموعه با کارت اعتباری شما کار می کنند.

تخفیفان

مجموعه سرزمین عجایب چند خوردنی فروشی مثل، فست فود، بستنی فروشی، فروش آبمیوه و تنقلات مثل پشمک هم دارد تا رویای کودکان شما در یک شب پر هیجان به حقیقت تبدیل شود. محل گریم کودک، باجه فروش لوازم شعبده بازی، اطاقک عکسبرداری فوری و اتاق تولد کودک هم جذابیتهای اینجا را کامل می کند.

مطالب بیشتر بخوانید
معرفی مکان های دیدنی قشم
سرزمین عجایب تیراژه تهران
سرزمین عجایب تیراژه تهران

نشانی سرزمین عجایب

میدان پونک بزرگراه اشرفی اصفهانی، پس از پل همت، مرکز خرید تیراژه

تلفن 44491709 – 44492000

ساعت کار این مجموعه

شنبه تا چهارشنبه 16 الی 24

پنجشنبه 14 الی 24

جمعه و روزهای تعطیل 12 الی 24   تبلیغات    

                 تور کیش


Load More In ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *