خرید بلیط هواپیما

گنبد مینا تهران

در این مقاله از معرفی جاهای دیدنی ایران قصد داریم تا شما را با یکی از جاذبه های بسیار زیبای پایتخت ایران، تهران یعنی گنبد مینا آشنا کنیم. در ادامه با تاپ تراول همراه باشید…


   تبلیغات    

            | بلیط هواپیما در طاهاگشت |


گنبد مینا بزرگترین آسمان نمای خاورمیانه می باشد که در شهر تهران واقع شده است. این آسمان نما قابلیت های منحصر بفردی دارد که نمی توان به این سادگی از کنار آن عبور کرد. در این آسمان نما، با پرداخت مبلغ پانزده هزار تومان وارد یک سالن بزرگ خواهید شد و روی صندلی مربوطه نشسته و به تماشای فیلم هایی که موضوعات نجومی دارند می نشینید. تمامی این فیلم ها به طور سه بعدی به اجرا گذاشته می شوند.

گنبد مینا تهران
گنبد مینا تهران

آسمان نما یا «پلانتاریوم» فضایی است که می توانید برای ساعتی در خیال سفر به کهکشان در صندلی راحتی بنشینید. بزرگ ترین آسمان نمای ایران با نام «گنبد مینا» که همان تداعی کننده آسمان است و در آثار شاعران ایرانی از آن بسیار یاد شده، به تازگی دربوستان منظومه شمسی( قسمتی از بوستان آب و آتش) واقع در تپه های عباس آباد تهران، افتتاح گردیده است.‏ هدف این مجموعه شبیه سازی «آسمان شب» است و به همین دلیل هم به آن «آسمان نما» می گویند. تصویرسازی کامپیوتری و فضای گنبدی شکل آن موجب می شود که افراد در شرایط واقعی آسمان قرار بگیرند.

گنبد مینا تهران
گنبد مینا تهران

مبلغ بلیت هر سانس تماشای فیلم در گنبد مینا ۱۵۰۰۰ تومان است. برای مشاهده زمان بندی بازدیدهای عمومی در طول ایام سال می توانید پیش از مراجعه حضوری در این مجموعه، به سایت این مجموعه به نشانی gonbademia.tehran.ir مراجعه کنید. در این سایت برنامه این مجموعه برای ایام گوناگون سال به نمایش در می آید. مثلا نمایش فیلم ها و بازدید عمومی در ایام ماه مبارک رمضان در روزهای پنجشنبه و جمعه در ساعت  ۲۱ تا ۲۲:۳۰ برای سانس اول و ۲۲:۳۰ تا بامداد برای سانس دوم امکان پذیر است.

تخفیفان

آدرس: تهران خیابان آفریقا، نرسیده به چهارراه جهان کودک، خیابان دیدار، بوستان نوروز

مطالب بیشتر بخوانید
جاهای دیدنی سیستان و بلوچستان
Load More In ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *