تجربه ای لوکس از   تور استانبول  همراه با ایوار
مقالات آموزشی

پیش‌ بینی قیمت ارز دیجیتال SLP در سال ۲۰۲۳ 

اجاره ماشین در دبی تور تابستان 1403 تور لحظه آخری

ارز دیجیتال SLP 

با پیش ‌بینی قیمت ارز دیجیتال SLP در سال 2023 با شما همراه هستیم. سال 2023 به تازگی آغاز شده و سرمایه گذاران بازار ارز دیجیتال به دنبال انتخاب بهترین گزینه‌ ها برای خرید و سرمایه گذاری در این سال هستند. البته که خرید هر ارز دیجیتالی نمی‌تواند شرایط خوبی را برای شما در این سال رقم بزند و لازمه یک سرمایه گذاری ایده‌آل و مطمئن، داشتن شناخت کافی نسبت به رمز ارزهای مختلف است. در همین راستا مطالعه این مقاله برای پیش‌ بینی قیمت ارز SLP در سال 2023 می‌تواند راهنمای خوبی برای این ارز دیجیتال و موارد مشابه با آن برای شما باشد.

ارز دیجیتال SLP 

ارز دیجیتال SLP از بازی تا سرمایه گذاری

رمز ارزهای حوزه گیمینگ این روزها در حال جولان دادن در بازار هستند. همه به جهت طرفدارانی که بازی‌های کامپیوتری دارند و هم به دلیل استقبال و تقاضا برای خرید آنها، شرایط بسیار خوبی را در سرمایه گذاری بر روی رمز ارزهای حوزه گیمینگ در یکی دو سال گذشته شاهد بودیم و این اتفاق احتمالا در سال 2023 و بعد از آن نیز ادامه خواهد داشت. در همین راستا شناخت ارزهای دیجیتال این حوزه برای سرمایه گذاران می‌تواند اطلاعات کاربردی خوبی برای سرمایه گذاری باشد.

توکن SLP بر روی بلاک چین اتریوم قرار گرفته و از نظر امنیت شرایط خوبی دارد. جدای از بحث قابلیت‌ها و ویژگی‌های SLP که احتمالا در مقالات مختلف آنها را مطالعه کرده‌اید، بسیار مهم است که به این ارز دیجیتال از دید سرمایه گذاری و خرید نگاه کنید. در این مقاله تلاش ما برای بررسی کامل شرایط این رمز ارز برای همین منظور است.

تاریخچه قیمت ارز دیجیتال SLP

یکی از مهم‌ترین نکات برای پیش‌ بینی قیمت ارز دیجیتال SLP در سال 2023 بررسی تاریخچه قیمت این رمز ارز است. با بررسی و آنالیز تاریخچه قیمت SLP می‌توان نحوه نوسانات و تغییرات آن را درک کرد. این مهم کمک می‌کند تا در پیش‌ بینی قیمت نیز چنین شرایطی را در نظر بگیریم. در حال حاضر که در حال نگارش این مقاله هستیم، ارز دیجیتال اس ال پی در بازار رمز ارزها با قیمت حدود 0.002 در حال خرید و فروش است. قیمتی بسیار کم و ارزان برای یک ارز دیجیتال با پتانسیل بالایی مانند SLP.

نمودار قیمت اس ال پی نشان می‌دهد که این ارز دیجیتال در ابتدای ورود به بازار یک روند صعودی طی کرده و به قیمت حدود 0.43 رسیده است. قیمتی که SLP دو بار موفق به تکرار آن شده و در حال حاضر به عنوان سقف قیمتی این رمز ارز در تاریخچه آن شناخته می‌شود. نمودار نشان از این دارد که قیمت این ارز دیجیتال از سقف تاریخی آن فاصله بسیار زیاد 21000 درصدی گرفته و بازگشت دوباره قیمت ارز SLP به سقف قیمتی می‌تواند سود 210 برابری را برای سرمایه گذاران این ارز دیجیتال رقم بزند.

ارز دیجیتال SLP 

آیا قیمت ارز SLP دوباره به اوج خود باز خواهد گشت؟

از نظر فاندامنتالی امکان بازگشت قیمت اسمال لاو پوشن (Small Love Potion) وجود دارد. برای ایجاد چنین شرایط فاکتورهای بسیار زیادی موثر هستند که خیلی از آنها به خود پلتفرم اس ال پی نیز مربوط نبوده و لازم است تا کلیت بازار ارز دیجیتال روند صعودی به خود بگیرد. صعودی شدن قیمت بیت کوین و رسیدن دوباره آن به قیمت 70000 دلار به راحتی می‌تواند قیمت ارز SLP را نیز به اوج خود برگرداند.

پیش‌بینی تکنیکالی قیمت ارز دیجیتال SLP

یکی از بهترین روش‌های پیش‌بینی قیمت ارزهای دیجیتال استفاده از استراتژی‌های تکنیکالی است. البته برای داشتن یک استراتژی عالی بهتر است حتما با اشتباهات متداول در طراحی بیزینس مدل آشنا باشید تا بتوانید از دانش تکنیکالی به نحوه احسنت برای پیش‌بینی قیمت رمز ارزها استفاده کنید. در زیر می‌توانید نمودار قیمت ارز SLP را مشاهده کنید. این نمودار تغییرات قیمت SLP را در تایم فریم روزانه نشان می‌دهد. در تمام طول سال 2022 این رمز ارز در یک روند نزولی قرار گرفته و هنوز هم این روند ادامه دارد.

شرایط ارزهای دیجیتال مخصوصا بیت کوین در سال 2023 ممکن است با سال قبل متفاوت باشد. ایجاد تفاوت در روند بیت کوین می‌تواند باعث بروز تفاوت‌هایی در ساختار قیمت آلت کوین‌هایی مانند SLP نیز شود. از این رو تحلیل تکنیکال SLP نیز تحت تاثیر روند بیت کوین خواهد بود و تنها زمانی می‌توانیم این تحلیل را معتبر بدانیم که بیت کوین به عنوان پادشاه ارزهای دیجیتال نیز چنین روندی را در پیش بگیرد.

قیمت ارز SLP همان طور که مشاهده می‌کنید، نشانه ایی برای ضعف در روند نزولی بزرگ خود دارد. مومنتم نزول قیمت آن به شدت کم شده و واگرایی قیمتی را نیز در این روند شاهد هستیم. همچنین قیمت در تایم روزانه با خط روند طولانی مدت نزولی درگیر است. اولین نشانه قدرتمندی که می‌تواند قیمت SLP را صعودی کند، شکست این خط روند به مست بالا خواهد بود که احتمالا با یک نوسان مثبت باید شاهد آن باشیم.

البته نمی‌توان با شکست این خط روند از صعودی شدن قیمت ارز SLP در سال 2023 مطمئن باشیم. زیرا بلافاصله بعد از شکست خط روند، شاهد یک ناحیه مقاومتی و در کنار آن میانگین متحرک 100 روزه SLP هستیم. برای صعودی شدن کامل قیمت این رمز ارز لازم است تا شکسته شدن این ناحیه مقاومتی و در کنار آن شکسته شدن میانگین متحرک آن منتظر بمانیم. در صورت شکست این دو می‌توان برای خرید SLP و سرمایه گذاری بر روی آن اقدام کرد. در غیر این صور روند نزولی SLP در سال 2023 نیز همچنان ادامه خواهد داشت.

آیا باید ارز دیجیتال SLP را بخریم؟

اگر تا اینجای مقاله با ما همراه بوده‌اید، به درک بهتری نسبت به قیمت ارز SLP رسیده و اکنون می‌دانید که آیا این رمز ارز برای سرمایه گذاری مناسب است یا خیر. اما برای درک هر چه بهتر این موضوع لازم دانستیم تا نظر شخصی خود را نیز با شما در میان بگذاریم. سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال یک فرایند پیچیده است و نمی‌توان تک ارزی بودن را یک سرمایه گذاری مناسب در آن در نظر گرفت. شما باید یک استراتژی معاملاتی مشخص برای خرید رمز ارزهای مختلف داشته باشید. این روش سرمایه گذاری باعث می‌شود تا هم خطرات ارز دیجیتال برای شما به حداقل برسد و همزمان بتوانید از پتانسیل رمز ارزهایی مانند SLP نیز استفاده کنید.

اگر بخواهیم واقع بین باشیم، این رمز ارز را باید به عنوان یک ارز دیجیتال را ریسک بالا برای سرمایه گذاری در نظر بگیریم. اما این موضع به این معنی نیست که باید خرید SLP و سرمایه گذاری روی این رمز ارز را نادیده بگیریم. شما می‌توانید با خرید بیت کوین و اتریوم و در کنار آنها سرمایه گذاری بر روی رمز ارزهایی مانند اس ال پی یک سرمایه گذاری مطمئن با پتانسیل سود بالا را برای خود رقم بزنید.

ارز دیجیتال SLP 

ارز SLP را در سال 2023 از کجا بخریم؟

برای خرید ارز SLP در  سال 2023 می‌توانید از خدمات صرافی‌ های ارز دیجیتال استفاده کنید. البته این رمز ارز هر چند نسبت به بیت کوین و اتریوم ناشناخته‌ تر است، اما با این حال در بسیاری از صرافی‌های داخلی نیز امکان خرید آن در سال 2023 را دارید. با توجه به جذابیت بالای رمز ارزهای حوزه گیمینگ در میان کاربران ایرانی، شاهد اضافه شدن SLP به لیست بسیاری از صرافی‌های داخلی هستیم. البته توصیه ما برای خرید این رمز ارز استفاده از خدمات صرافی‌هایی است که حجم معاملاتی بالایی داشته و خرید ارز دیجیتال از آنها اطمینان و امنیت بیشتری دارد. به عنوان مثال برای این منظور می‌توانید از خدمات صرافی تبدیل و مواردی مانند آن استفاده کنید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *