تجربه ای لوکس از   تور استانبول  همراه با ایوار
اجاره ماشین در دبی
تور تابستان 1403 تور لحظه آخری

پاراسل دبی

در این مقاله از معرفی تفریحات مهیج دبی یکی از تفریحات بسیار مهیج و جذاب دبی یعنی پاراسل دبی را به شما معرفی خواهیم کرد.  در ادامه با تاپ تراول همراه باشید…

برای هیجان ارتفاع، بدون احساس تهوع یا انزجار پاراسل دبی گزینه ی بی نظیری محسوب می شود. شما در این تفریح باید بتوانید خوب مهار کنید و به سوی آسمان با چتر کشیده در پشت یک قایق موتوری اوج بگیرید. همین طور که بالاتر می روید و خلیج فارس زیر پای شماست می توانید مناظری از ساحل و ماورای آن را ببینید. مکان های زیادی برای چتر بازی پیشنهاد می شود اما در صورتی که آن را با ساحل شرایتون جمیرا امتحان کنید این مناظر شامل JBR مارینای دبی و نخل جمیرا است که آرامش فراوانی دارد می باشد اینجا برای ماجراجویانی که کمتر هیجانی می شوند مناسب است.

پاراسل دبی
پاراسل دبی

پاراسل دبی یکی از لذتبخش ترین تفریحات آبی دبی برای گردشگران و به ویژه جوانان می باشد.  شما سوار قایق خواهید شد، پس از فاصله گرفتن از ساحل، لیدر شما را به یک چتر نجات وصل می کند و با حرکت کردن قایق بین ۱۵۰تا ۳۰۰ متر ارتفاع می گیرید. چتربازی بر فراز دریا یا همان پاراسل در آسمان دبی منظره ای شگرف بر دریای بی کران خلیج فارس را برای شما رقم خواهد زد. می توانید دو یا سه نفری، همراه دوستان و خانواده ی خود سوار بر چتر پاراسل شوید.


 لیدوما    

             | اجاره ویلا در رامسر | اجاره سوئیت در کیش


اقامتگاه بوم گردی
پاراسل دبی
پاراسل دبی

امکانات مورد استفاده

  • مدت زمان 8 الی 10 دقیقه
  • جلیقه نجات

در صورت بدی آب و هوا و یا خطرات احتمالی دیگر مجری می تواند برنامه رزرو شده را کنسل نماید که در این صورت مبلغ به حساب کاربر عودت داده می شود.


   تبلیغات    

                 تور کیش


امتیاز مقاله

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *