خرید بلیط هواپیما

پارک آبی آتلانتیس مارماریس

در این مقاله از قسمت معرفی جاهای دیدنی ترکیه قصد داریم یکی از جاهای دیدنی بسیار زیبای مارماریس یعنی پارک آبی آتلانتیس را به شما معرفی کنیم و آن را مورد بررسی قرار دهیم. در ادامه با تاپ تراول همراه باشید…


   تبلیغات    

            | بلیط هواپیما در طاهاگشت |


یکی از تفریحات مارماریس وجود پارک های آبی می باشد. بزرگترین پارک آبی در مارماریس پارک آتلانتیس است که یک روز پر از هیجان را برای شما رقم خواهد زد.

مقالات بیشتر بخوانید:

مارماریس جایی است که در آن می توانید هیجان، ماجراجویی، تفریح و زیبایی های طبیعی را یکجا پیدا کنید. این شهر سه پارک آبی دارد که پارک آبی آتلانتیس، بزرگ ترین پارک آبی آن است و روزی پر از تفریح را برای همه خانواده رقم می زند.

تخفیفان

این پارک آبی برای تمام گروه های سنی تفریحات متفاوتی نظیر سرسره های آبی، استخر کودکان، استخرموج دار، زمین کوچک گلف، بولینگ، رستوران و … را پیشنهاد میدهد.

پارک آبی آتلانتیس مارماریس
پارک آبی در مارماریس

آتلانتیس مکان مناسبی برای گذراندن یک روز سرشار از خوشی می باشد. این پارک آبی در سال 1997 تأسیس شده و هرساله امکانات متفاوتی به آن اضافه می گردد. این پارک آبی در مرکز مارماریس قرارگرفته و دسترسی آن بسیار راحت می باشد.

این پارک آبی بزرگترین پارک آبی در مارماریس و از تفریحات محبوب این شهر می باشد.

پارک آتلانتیس دارای دو مدرک بین المللی از سازمان بین المللی نظارت و بازرسی ایمنی برای سیستم های آبی و غذای خود می باشد.

مطالب بیشتر بخوانید
طرز تهیه بورک پنیر ترکیه
پارک آبی آتلانتیس مارماریس
پارک آبی در مارماریس

این پارک آبی در سال 1997 تاسیس گردیده است و کماکان نیز در حال تکمیل است. در سال 2004 تنها استخر مواج مارماریس به آن اضافه کرده شد، در سال 2005 سرسره آبی فضایی، در سال 2008 باکت اسلاید و در سال 2009 کریزی گلف به مجموعه امکانات آن اضافه شد.

ساعات کاری : 17-10

آدرس: 3 Siteler Mah. 212 Sok, Uzunyali, Turkey

شماره تماس : 00902524110461   تبلیغات    

                 تور کیش


Load More In ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *