تجربه ای لوکس از   تور استانبول  همراه با ایوار
ایران, کیش

کشتی های تفریحی کیش | یکی از تفریحات جذاب این جزیره 

اجاره ماشین در دبی
تور تابستان 1403 تور لحظه آخری

در این مقاله از معرفی جاهای دیدنی ایران یکی از جاذبه ها و تفریحات بسیار مهیج کیش یعنی کشتی های تفریحی کیش را به شما معرفی خواهیم کرد. در ادامه با مجله تاپ تراول همراه باشید.

یکی از تفریحات بسیار عالی جزیره کیش گشت و گذار در آب های نیلگون خلیج فارس با کشتی های تفریحی است. کشتی های تفریحی در نوع گوناگون شبانه، آکواریوم و قایق های کف شیشه ای علاقه مندان به گشت و گذار را پذیرایی می کنند.

گشت دریایی کشتی های تفریحی شبانه در آب های اطراف جزیره کیش معمولا از ساعت 21 آغاز شده و تا ساعت یک بامداد در سانس های دو ساعته ادامه دارد. این گشت ها به همراه پذیرایی از مهمانان، سرو شام در رستوران کشتی همراه با موزیک زنده، جنگ شادی، برنامه های شاد و مهیج، قرعه کشی و اهدای جوایز می باشد.

کشتی نوید کیش

این کشتی یک گشت دریایی را به مدت زمان دو ساعت که همراه با پذیرایی شام و اجرای موسیقی می باشد به مهمانان عرضه می دارد. مبلغ پرداختی 65000 تومان و نهایی است. هیچ مبلغ دیگری به جزء آن به وسیله ی مهمانان پرداخت نخواهد شد . پذیرایی رایگان شام در کشتی شامل چلوجوجه به همراه دورچین و نوشیدنی است.


 لیدوما    

             | اجاره ویلا در رامسر | اجاره سوئیت در کیش


اقامتگاه بوم گردی

محل سوار شدن در کشتی نوید بندر گاه کیش بوده و لازم است که حدود نیم ساعت پیش از حرکت در محل حاضر شوید. محدودیتی در تعداد خرید بلیط وجود ندارد و هر بلیط برای یک شخص محسوب می شود. همچنین ساعت بازگشت کشتی راس ساعت 23 می باشد.

کشتی های تفریحی کیش

کشتی تفریحی اوستا

یکی از بزرگترین کشتی های تفریحی در جزیره کیش به شمار می آید. این کشتی در سه سانس و در ساعت های 19 الی 21 ،21 الی 23 و نیز 23 الی 1 بامداد در آب های خلیج فارس پذیرای مهمانان و مسافران می باشد. مسافران کشتی تفریحی اوستا در سالن رستوران در کنار صرف شام که همراه با اجرای جنگ شبانه و موزیک می باشد. از تفریح خود لذت می برند. عرشه بسیار وسیع کشتی در کنار کافه تریای موجود در آن، مشاهده مناظر اطراف را در فصول گوناگون سال جذاب تر می نماید. قیمت بلیط در این کشتی برای هر نفر 75000 تومان می باشد.

کشتی های تفریحی کیش

کشتی تفریحی آرتمیس کیش

این کشتی هر شب در سه سانس و در ساعت های 18 الی 20 ، 20 الی 22 و 22 الی 24 پذیرای مسافران می باشد. کشتی آرتمیس از بندرگاه جزیره کیش حرکت می کند و با یک گشت دو ساعته در اطراف جزیره مرجانی کیش و اجرای جنگ شادی و موزیک زنده ی متفاوت، سفری لذت بخش را برای مهمانان مهیا می نماید. کشتی مذکور دارای دو طبقه می باشد. قابل ذکر است که آقای علیرضا حقانی، هنرمند محبوب جزیره کیش، هر شب در این کشتی حضور دارد. قیمت بلیط برای هر نفر 70000 تومان می باشد.

کشتی تفریحی گوهر

سانس های کشتی تفریحی گوهر در ساعت های 20 الی 22 و 22 الی 24 شب می باشد. اجرای موزیک زنده و پذیرایی شام از خدمات این کشتی چهار ستاره به شمار می آید. قیمت بلیط برای هر نفر در این کشتی 60000 تومان می باشد.

کشتی آکواریوم طوطیا

این از آنجا که تماشای موجودات دریایی نظیر مرجان ها ،ماهی های تزئینی و ستاره دریایی را فراهم می نماید ، همیشه طرفداران بسیاری دارد و معمولا در طی روز طبق مساعد بودن وضع هوا پذیرای مسافران می باشد. قیمت بلیط برای هر نفر 30000 تومان می باشد.

کشتی های تفریحی کیش

کشتی آکواریوم ستاره دریا

 این کشتی که به جهت استاندارد بودن آن مورد توجه خیلی از افراد می باشد، دارای پنجره هایی در سالن زیر آب است که مسافران را قادر به تماشای مناظر و زیبایی های دریا می نماید. کشتی آکواریوم ستاره دریا در طی روز و در ساعات گوناگون بر طبق مساعد بودن وضع هوا پذیرای مسافران و گردشگران می باشد. قیمت بلیط در این کشتی برای هر نفر 30000 تومان است.

کشتی آکواریوم گردشگر

این کشتی هم یکی از کشتی هایی است که رویت مناظر زیر دریا را برای گردشگران فراهم می نماید و قیمت بلیط برای هر نفر 20000 تومان بوده و معمولا در طی روز و طبق مساعد بودن هوا پذیرای مسافران می باشد.

قایق های کف شیشه ای

رویت ماهی ها و مرجان های دریایی خلیج فارس در قایق های کف شیشه ای یکی از جذاب ترین تفریحاتی است که هر گردشگری در کیش تجربه می نماید. شیشه ای بودن کف این نوع قایق ها امکان دید در زیر آب را فراهم می نماید. از این طریق کف دریا و اعماق آن و جانداران موجود به راحتی قابل مشاهده هستند. مرجان ها، ماهی های تزئینی و خوراکی،ستاره دریایی و… به جهت زلالی و شفافیت آب به راحتی امکان پذیر است.

این تفریح طرفداران بسیاری دارد و قیمت هر گشت بیست دقیقه ای در قایق کف شیشه ای حدود 10000 تومان می باشد. قایق های کف شیشه ای از ساعت 10 صبح گشت را شروع می نمایند و سانسهای آن به طور یک ساعته شروع خواهد شد و بر اساس نوع وضعیت دریا تا عصر ادامه دارد. معمولا قایق های کف شیشه ای در اسکله تفریحی کیش مستقر هستند.

کشتی های تفریحی کیش

قایق بادبانی

استفاده از قایق های بادبانی یک تفریح مهیج آبی برای گردشگران در جزیره کیش به شمار می آید. مراکز ورزشی و تفریحی از ساعت 9 صبح تا غروب آفتاب پذیرای مسافران جهت استفاده از این قایق ها می باشند. قیمت بلیط برای هر نفر حدود 110000 تومان می باشد.

کشتی های تفریحی کیش


منابع : gardeshro.com


   تبلیغات    

                 تور کیش


امتیاز مقاله

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *