خرید بلیط هواپیما

کشتی های تفریحی کیش

در این مقاله از معرفی جاهای دیدنی ایران یکی از جاذبه ها و تفریحات بسیار مهیجی کیش یعنی کشتی های تفریحی این جزیره را به شما معرفی خواهیم کرد. در ادامه با تاپ تراول همراه باشید…

خرید تور

یکی از تفریحات بسیار عالی جزیره کیش گشت و گذار در آب های نیلگون خلیج فارس با کشتی های تفریحی است. کشتی های تفریحی در نوع گوناگون شبانه، آکواریوم و قایق های کف شیشه ای علاقه مندان به گشت و گذار را پذیرایی می کنند.

گشت دریایی کشتی های تفریحی شبانه در آب های اطراف جزیره کیش معمولا از ساعت ۲۱ آغاز شده و تا ساعت یک بامداد در سانس های دو ساعته ادامه دارد. این گشت ها به همراه پذیرایی از مهمانان، سرو شام در رستوران کشتی همراه با موزیک زنده، جنگ شادی، برنامه های شاد و مهیج، قرعه کشی و اهدای جوایز می باشد.

728 90 - کشتی های تفریحی کیش

   تبلیغات    

            | بلیط هواپیما در طاهاگشت |


 

کشتی نوید کیش 

این کشتی یک گشت دریایی را به مدت زمان دو ساعت که همراه با پذیرایی شام و اجرای موسیقی می باشد به مهمانان عرضه می دارد. مبلغ پرداختی ۶۵۰۰۰ تومان و نهایی است. هیچ مبلغ دیگری به جزء آن به وسیله ی مهمانان پرداخت نخواهد شد . پذیرایی رایگان شام در کشتی شامل چلوجوجه به همراه دورچین و نوشیدنی است. محل سوار شدن در کشتی نوید بندر گاه کیش بوده و لازم است که حدود نیم ساعت پیش از حرکت در محل حاضر شوید. محدودیتی در تعداد خرید بلیط وجود ندارد و هر بلیط برای یک شخص محسوب می شود. همچنین ساعت بازگشت کشتی راس ساعت ۲۳ می باشد.

کشتی تفریحی اوستا

یکی از بزرگترین کشتی های تفریحی در جزیره کیش به شمار می آید. این کشتی در سه سانس و در ساعت های ۱۹ الی ۲۱ ،۲۱ الی ۲۳ و نیز ۲۳ الی ۱ بامداد در آب های خلیج فارس پذیرای مهمانان و مسافران می باشد. مسافران کشتی تفریحی اوستا در سالن رستوران در کنار صرف شام که همراه با اجرای جنگ شبانه و موزیک می باشد. از تفریح خود لذت می برند. عرشه بسیار وسیع کشتی در کنار کافه تریای موجود در آن، مشاهده مناظر اطراف را در فصول گوناگون سال جذاب تر می نماید. قیمت بلیط در این کشتی برای هر نفر ۷۵۰۰۰ تومان می باشد.

کشتی های تفریحی کیش
کشتی های تفریحی کیش

کشتی تفریحی آرتمیس کیش

این کشتی هر شب در سه سانس و در ساعت های ۱۸ الی ۲۰ ، ۲۰ الی ۲۲ و ۲۲ الی ۲۴ پذیرای مسافران می باشد. کشتی آرتمیس از بندرگاه جزیره کیش حرکت می کند و با یک گشت دو ساعته در اطراف جزیره مرجانی کیش و اجرای جنگ شادی و موزیک زنده ی متفاوت، سفری لذت بخش را برای مهمانان مهیا می نماید. کشتی مذکور دارای دو طبقه می باشد. قابل ذکر است که آقای علیرضا حقانی، هنرمند محبوب جزیره کیش، هر شب در این کشتی حضور دارد. قیمت بلیط برای هر نفر ۷۰۰۰۰ تومان می باشد.

کشتی های تفریحی کیش
کشتی های تفریحی کیش

کشتی تفریحی گوهر

سانس های کشتی تفریحی گوهر در ساعت های ۲۰ الی ۲۲ و ۲۲ الی ۲۴ شب می باشد. اجرای موزیک زنده و پذیرایی شام از خدمات این کشتی چهار ستاره به شمار می آید. قیمت بلیط برای هر نفر در این کشتی ۶۰۰۰۰ تومان می باشد.

کشتی های تفریحی کیش
کشتی های تفریحی کیش

کشتی آکواریوم طوطیا

این از آنجا که تماشای موجودات دریایی نظیر مرجان ها ،ماهی های تزئینی و ستاره دریایی را فراهم می نماید ، همیشه طرفداران بسیاری دارد و معمولا در طی روز طبق مساعد بودن وضع هوا پذیرای مسافران می باشد. قیمت بلیط برای هر نفر ۳۰۰۰۰ تومان می باشد.

مطالب بیشتر بخوانید
هتل ساحلی سیمرغ کیش

کشتی آکواریوم ستاره دریا

 این کشتی که به جهت استاندارد بودن آن مورد توجه خیلی از افراد می باشد، دارای پنجره هایی در سالن زیر آب است که مسافران را قادر به تماشای مناظر و زیبایی های دریا می نماید. کشتی آکواریوم ستاره دریا در طی روز و در ساعات گوناگون بر طبق مساعد بودن وضع هوا پذیرای مسافران و گردشگران می باشد. قیمت بلیط در این کشتی برای هر نفر ۳۰۰۰۰ تومان است.

کشتی های تفریحی کیش
کشتی های تفریحی کیش

کشتی آکواریوم گردشگر

این کشتی هم یکی از کشتی هایی است که رویت مناظر زیر دریا را برای گردشگران فراهم می نماید و قیمت بلیط برای هر نفر ۲۰۰۰۰ تومان بوده و معمولا در طی روز و طبق مساعد بودن هوا پذیرای مسافران می باشد.

قایق های کف شیشه ای

رویت ماهی ها و مرجان های دریایی خلیج فارس در قایق های کف شیشه ای یکی از جذاب ترین تفریحاتی است که هر گردشگری در کیش تجربه می نماید. شیشه ای بودن کف این نوع قایق ها امکان دید در زیر آب را فراهم می نماید. از این طریق کف دریا و اعماق آن و جانداران موجود به راحتی قابل مشاهده هستند. مرجان ها، ماهی های تزئینی و خوراکی،ستاره دریایی و… به جهت زلالی و شفافیت آب به راحتی امکان پذیر است.

این تفریح طرفداران بسیاری دارد و قیمت هر گشت بیست دقیقه ای در قایق کف شیشه ای حدود ۱۰۰۰۰ تومان می باشد. قایق های کف شیشه ای از ساعت ۱۰ صبح گشت را شروع می نمایند و سانسهای آن به طور یک ساعته شروع خواهد شد و بر اساس نوع وضعیت دریا تا عصر ادامه دارد. معمولا قایق های کف شیشه ای در اسکله تفریحی کیش مستقر هستند.

مطالب بیشتر بخوانید
جاذبه های گردشگری یزد ، شهر ثبت شده در میراث جهانی یونسکو | Yazd
کشتی های تفریحی کیش
کشتی های تفریحی کیش

قایق بادبانی

استفاده از قایق های بادبانی یک تفریح مهیج آبی برای گردشگران در جزیره کیش به شمار می آید. مراکز ورزشی و تفریحی از ساعت ۹ صبح تا غروب آفتاب پذیرای مسافران جهت استفاده از این قایق ها می باشند. قیمت بلیط برای هر نفر حدود ۱۱۰۰۰۰ تومان می باشد.


  تبلیغات   

                        | لمینت دندان |   کامپوزیت دندان | ایمپلنت | ارتودنسی |


در حال ارسال
نظرات کاربر
( رای)
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Load More In ایران

دیدگاه خود را ثبت کنید