تجربه ای لوکس از   تور استانبول  همراه با ایوار
ایران, تهرانگردی

دریاچه لزور، گنج مخفی تهران | Lazoor 

اجاره ماشین در دبی
تور تابستان 1403 تور لحظه آخری

دریاچه لزور فیروزکوه

در این مقاله از معرفی جاهای دیدنی اطراف تهران شما را با دریاچه لزور که به آن دریاچه معجزه چشمه یا دریاچه سیاه رود نیز گفته می شود آشنا خواهیم کرد. پس اگر به دنبال مکانهای دیدنی اطراف تهران برای سفر یکروزه میگردید تا انتهای این مقاله با مجله گردشگری تاپ تراول همراه شوید تا بیشتر با این گنج مخفی که در فاصله 47 کیلومتری از پایتخت قرار دارد آشنا شوید.

دریاچه لزور، گنج مخفی تهران | Lazoor

در میان رشته‌کوه‌ های البرز، شما یکی از مرتفع‌ ترین قله‌ های این رشته کوه را خواهید دید،پشت این قله‌ ی بلند، معجزه‌ ای در انتظار شما است که دیدن آن از ارتفاع سه هزار و نهصد و هشتاد متری، حسی سراسر از لذت را به شما تزریق می‌کند، برای دیدن این معجزه سیاه یا به قولی دریاچه لزور (به این دریاچه معجزه چشمه یا دریاچه سیاه رود نیز گفته میشود) بهترین مسیر از سمت روستای لزور است که با عبور از کنار طبیعت بکر روستا، لذت حضور در این جاذبه طبیعی را دو چندان خواهد کرد .در حدود ۱۵۰ متر بالاتر از این دریاچه ، می توانید به سرویس بهداشتی ، کلبه و چشمه دسترسی داشته باشید. دشت معجزه چشمه نیز چشمه های آب متعددی دارد که در مسیر صعود به قله می توانید از تماشای آن ها و آب گوارایشان لذت ببرید.


 لیدوما    

             | اجاره ویلا در رامسر | اجاره سوئیت در کیش


اقامتگاه بوم گردی

دریاچه لزور، گنج مخفی تهران | Lazoor

مسیر دسترسی :

از طریق جاده تهران – فیروزکوه، پس از خروجی روستای هرانده، وارده جاده هراز به فیروزکوه شوید و به سمت ارجمند بروید و از آنجا به راحتی می توانید روستای لزور را پیدا کنید. بعد از رد شدن از روستا شما باید مسافتی خاکی را طی کنید، مسافتی با سربالایی های بسیار تند و همچنین سراشیبی‌ هایی به همین منوال، دیدن مناظر اطراف چراگاه‌ ها و کندوهای عسل حسی فوق العاده را در شما زنده خواهد کرد.   تبلیغات    

                 تور مسافرتی


امتیاز مقاله

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

بخش های ضروری علامت گذاری شده اند *