ساحل شنی فلوریا استانبول

در این مقاله از معرفی جاهای دیدنی ترکیه یکی از جاذبه های بسیار زیبای استانبول یعنی ساحل شنی فلوریا را به شما معرفی خواهیم کرد که یکی از جاهای دیدنی بسیار زیبا و دیدنی محسوب می شود. در ادامه با تاپ تراول همراه باشید…

استانبول یکی از محبوب ترین کلان شهرهای جهان است که بارها و بارها به عنوان یکی از پربازدید ترین شهرهای گردشگری دنیا انتخاب گردیده است.

مقالات بیشتر بخوانید:

ساحل شنی فلوریا مکانی مناسب برای لذت بردن از هوای پاک و دریا می باشد. در این ساحل امکان شنا و دوچرخه سواری ، گرفتن حمام آفتاب و استفاده از تخت های ساحلی موجود است. مساحت ساحل فلوریا ۸۰۰ متر مربع می باشد. این ساحل دارای ۱۵۰۰ تخت ، ۱۵۰۰ چتر سایه بان ، ۴۲ توالت ، ۴۸ دوش برای استحمام  و ۲۳۴ اتاق برای اسکان است. نگران خوراکی هم نباشید در این ساحل دو بوفه مجهز هم قرار دارد و انتظامات برای حفظ امنیت در ساحل ، حضور دارند.

ساحل شنی فلوریا استانبول
ساحل شنی فلوریا استانبول

این ساحل هشتصد متر مربع مساحت داشته و برای استراحت و آفتاب گرفتن شما حدود ۱۵۰۰ تخت و صندلی به همراه سایه بان را در ساحل قرار داده. همینطور امکانات ضروری مانند دستشویی، دوش، بوفه غذایی و.. در ساحل فلوریا استانبول پیدا میشود. همچنین برای کسانی که میخواهند در ساحل اقامت داشته باشند، ۲۳۴ اتاق راحت و مناسب دارد. هزینه ورود به پلاژ ساحل فلوریا استانبول پانزده لیر بوده و برای کودکان زیر هفت سال این ورودی رایگان می باشد.

مطالب بیشتر بخوانید
آشنایی با دیدنی های ترابزون ترکیه

گر میخواهید در یکی از شیک ترین سواحل استانبول گردش کنید ، ساحل فلوریا را انتخاب کنید . این ساحل در محله فلوریا که یکی از باکلاس ترین محله های شهر استانبول در حاشیه دریای مرمره می باشد ، قرار گرفته است . ساحل فلوریا ، ساحل مورد علاقه آتاتورک بود و به همین دلیل عمارت فلوریا را در آنجا بنا کرد . در حال حاضر عمارت فلوریا به یک موزه تبدیل شده است و یکی از دیدنی های استانبول است .

ساحل شنی فلوریا استانبول
ساحل شنی فلوریا استانبول

راه های رسیدن به ساحل شنی فلوریا استانبول

به علت نزدیک بودن ساحل فلوریا به فرودگاه آتاتورک و بودن در حومه شهر، باعث شده تا توریست ها و گردشگران تور لحظه آخری استانبول به راحتی بتوانند به این ساحل دسترسی داشته باشند. در صورتی که سمت میدان تکسیم اقامت داشته باشید میتوانید با استفاده از ایستگاه مترو ینی کاپی از تکسیم تا آخرین ایستگاه رفته و پس از آن با اتوبوس های خط بی ان ۱ و بی ان ۲ به ایستگاه اتوبوس Atış Poligonu و در آخر به ساحل فلوریا استانبول برسید.

در حال ارسال
نظرات کاربر
( رای)
این مطلب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Load More In ترکیه

دیدگاه خود را ثبت کنید