بلیط هواپیما لیدوما تریپ

پل رنگین کمان توکیو ژاپن

در این مقاله از قسمت جاهای دیدنی ژاپن قصد داریم یکی از جاهای دیدنی بسیار زیبای ژاپن یعنی پل رنگین کمان توکیو را به شما معرفی کنیم و آن را مورد بررسی قرار دهیم. در ادامه با تاپ تراول همراه باشید…

  ژاپن سرزمین آفتاب تابان، یک گنجینه ی واقعی برای کسانی است که در پی تجربه کردن چیز های زیبا و عجیب و غریب هستند. حضور در شهر فوق مدرن توکیو و یا استان های کاملا سنتی، تماشای مناظر برفی کوه فوجی، شکوفایی گل های ساکورا (شکوفه گیلاس)، پل ها، و تراسهای برنجی؛ که همه ی این ها نشان دهنده واقعی، جاذبه های گردشگری ژاپن هستند.

مقالات بیشتر بخوانید:

رینبو بریج یا Rainbow Bridge پلی است که در منطقهٔ میناتو بر روی خلیج توکیو قرار دارد. نام رسمی این پل شوتو کوسوکو جوایچی گو دایباسن.توکیووان رنراکوباشی می باشد.

تخفیفان
پل رنگین کمان توکیو ژاپن
پل رینبو بریج توکیو ژاپن

در لایهٔ زیرین و جدا از بخش ماشین روی پل، یک پیاده رو در هر دو طرف پل موجود است که توسطٔ آن عابران، پیاده نیز می توانند از روی پل عبور کنند.

درازای آن 798 متر است و اسکلهٔ شیبائورا و اسکلهٔ اودایبا از طریق آن به یکدیگر متصل می شوند. ساخت آن در طی سال های 1987 تا سال 1993 میلادی انجام گرفته است.

مطالب بیشتر بخوانید
توکیو به عنوان امن ترین شهر جهان شناخته می شود | Tokyo
پل رنگین کمان توکیو ژاپن
پل رنگین کمان توکیو ژاپن

نورپردازی پل در برخی از اوقات مخصوصاً سال که از قبل مشخص خواهد شد، به رنگ رنگین کمان در می آید. بطور مثال در سال 2005 میلادی شب کریسمس نورپردازی این پل به رنگ رنگین کمان بوده است. در لایهٔ زیرین و جدا از بخش ماشین روی پل، یک پیاده رو در هر دو طرف پل موجود است که توسطٔ آن عابران، پیاده نیز می توانند از روی پل عبور کنند.

عبور دوچرخه و موتور از بخش پیاده روی پل ممنوع می باشد.

پل رنگین کمان توکیو ژاپن
پل رینبو بریج توکیو ژاپن


   تبلیغات    

                 تور کیش


Load More In توکیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *